Ryanair

This topic contains 922 replies, has 161 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 8 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 923 total)
  • Author

Witam ,

Dostałam się na rozmowę do Wrocławia.ale jest tyle negatywnych opinii ,że nie wiem czy warto ryzykować,wiecie może  coś więcej na temat kredytu na kurs,jak to wygląda od strony płacowej,czy da się wyżyć z pensji?

mateusz
    Member

Hej. Nie przejmuj się tym co inni mówią 🙂 Najlepiej zrobisz jak sama spróbujesz. Idź na spotkanie, jeżeli masz jakieś wątpliwości to pytaj śmiało. Znajomi pracują w Ryanie i nie narzekają 🙂 Oczywiście dużo zależy też od bazy, do której trafisz.

Ada
    Member

Czy ktoś może mi powiedzieć, jakie pytania zadają na rozmowie? Umiem angielski bardzo dobrze, ale boję się, mimo wszystko… I czy najpierw jest test czy rozmowa indywidualna?

Agata
    Member

najpierw jest test, jak go zdasz, a zapewne zdasz bo jest banalny to wtedy czekasz na rozmowę indywidualna;)

mogę dac wskazówki takie że padają pytania te co tu mozna znależć na stronie PORADNIK i jakie padają pytania na rozmowie 🙂

marylka
    Member

Mam pytanie do Agaty i Honoraty o przebieg spotkania rekrutacyjnego (gratuluję Wam zaproszenia na kurs!! Bez względu na to jak będzie Wasz ostateczny wybór, lepiej się dostać na szkolenie, niż mieć podcięte skrzydła;) ). Ja zostałam zaproszona do Wrocławia w piątek i chciałam się od Was dowiedzieć czego można się spodziewać!? Podobno są do rozwiązanie jakieś testy? – tylko ze znajomości języka czy czegoś więcej? jakieś prace w grupach? jeśli tak to jakie? napiszcie proszę jakieś szczegóły… Bardzo będę Wam wdzięczna za odpowiedź! Pozdrawiam !

marylka
    Member

Olgo Ciebie również proszę o jakieś szczegółowe info!.. a tak z ciekawości to dużo osób było u Was na spotkaniu rekrutacyjnym?

hej … “Marylka”  na spotkaniu było nas 50..  w katowicach akurat..

Honorata
    Member

Jak już wcześniej pisałam, test jest banalny jeśli chodzi o gramatykę. Niektórym troche wiecej trudnosci może sprawić mini wypracowanko na kilkanascie linijek na temat jakiejs sytuacji w samolocie. W Katowicach po tym teście odpadło chyba 9 (?) osób. Rozmowy przeprowadzała babeczka i facet (bez obaw, da sie go zrozumiec, akcent raczej “niewyczuwalny”). Ja akurat trafiłam do niego (i bardzo sie z tego ucieszyłam,  bo jak słyszałam jak ta dziewczyna rekrutująca mówiła po angielsku to mi się scyzoryk w kieszeni otwierał;)) Jeśli chodzi o samą rozmowę to była baaaaaardzo luźna;) dużo śmiechu i żarcików:P oprócz tego pytał o podstawowe rzeczy typu jakie języki jeszcze znam (spodobała mu się chyba pierwsza lekcja ktorej mu udzielilam z chinskiego;)), gdzie aktualnie pracuje i czemu nadawalabym sie na cabin crew. Nie było żadnych scenek (i wg mnie to już może świadczyć o poziomie firmy i jak podchodzą do rekrutacji), a szkoda, bo często wlasnie scenki pomagaja wybrac tych “jedynych”.

Jeśli chodzi o kurs, to chętnych na niego nie brakuje, więc jakoś specjalnie nie ubolewam, że zrezygnowałam. To była przemyślana i świadoma decyzja. Dowartościowałam się troszkę, tym że mnie przyjęli (chociaż uważam że nie było to aż tak trudne…) i teraz próbuje sił w innych liniach:)

Powodzenia wszystkim!

Ilonkos
    Member

dostałam zaproszenie na rozmowę na Wrocław ale boję się tej akcji “koszta” – nie za bardzo rozumiem dlaczego mam płacić tyle kasy za tzw. wpisowe 🙁

Tak Honoratka ma rację 🙂 odpadło 9 osób więc bez obaw

osiczka
    Member

Witajcie kochani

chwilke mnie nie bylo ile mam jeszcze rekrutacji w planach a chodze noz widelec :0

mnie zaprosili na spotkanie w wawie ale boli mnie oplata za kurs….

jak bylam na od w qatar byl tam kolega z ryan… 3 lata latal dla ryana…

na emiratach niezly przesiew qatar tak samo w emiratach jest luzniej a qatar restrykcja i w ogole :p ale da sie wyzyc 🙂

• This reply was modified 5 years, 9 months ago by  osiczka.

Ilona: z Racji że są to tanie linie nie pokrywają kosztów, niestety natomiast jak aplikowałam do jet 2 tez wymagali opłaty i to w funtach co jeszcze drożej wyszłoby!

Cześć Osiczka idź próbuj 🙂 ja wybrałam kurs za granicą do rzymu 🙂

osiczka
    Member

Olga 🙂 ide znajac zycie padne na jezyku heh   wole w wawie jakos nie przemawia do mnie wyjazd za granice jeszcze nie teraz…

The topic ‘Ryanair’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up