Ryanair

Viewing 15 posts - 661 through 675 (of 923 total)
  • Author
    prise

Ciesze sie Martfa, ze ktos broni i wypowiada sie optymistycznie na temat pracy w Ryanair, to mnie podnosi na duchu 😉

• This reply was modified 6 years, 4 months ago by prise.
    Victor

Prise, warto zaryzykować. Masz pewną pracę po kursie. W PL też jak spłacasz kredyt to musisz zacisnąć pasa. To logiczne przecież. Chyba, że masz kaskę żeby opłacić bez kredytowania…Wielu z nas kończyło studia ponosząc koszta przecież i co? Każdy ma pracę? Martfa w pełni się z Tobą zgadzam. W Ryanie przynajmniej w miarę szybko spłaca się kredyt i zarabia na siebie. Zawsze można szukać pracy w bardziej renomowanych liniach jednocześnie, chociaż wynagrodzenie nie zawsze będzie lepsze. Pamiętajcie, że malkontenci zawsze są bardziej aktywną stroną forum. Nie dajcie się okraść z marzeń 😀

prise

Oczywiscie, warto zaryzykowac, dlatego juz tylko czekam na dzien wylotu na kurs 😉
    Przunajmniej jakas przygode sie przezyje a w innym wypadku mozna by bylo w przyszlosci zalowac, ze sie nie sprobowalo 😉
    Powiedzcie mi, serio az taki natlok nauki jest na kursie? (Domyslam sie, ze na pewno). Da rade w miare to ogarnac? 😉

gotan

No coz, moze jakbym miala wieksza baze, gdzie jest wiecej lotow, i moze jakbym mieszkala na kupie na wiosce to bym odlozyla wiecej, ale dla mnie zycie w kolektywie, zeby bylo taniej to nie zycie, tylko wegetacja gorsza od chleba z serem. I niestety, mowcie co chcecie, ale wiele osob z mojej bazy podzielalo taki sam los, mimo ze byli na kontraktach ryana. Z mojej strony pozostaje Wam zyczyc dobrych baz… Co do nauki, materialu jest sporo, ale jak masz olej w glowie i szybko uczysz sie na pamiec, ogarniesz bez problemu

justyna

Halo 🙂

Jestem w RYR od kwietnia, i jeżeli chodzi o fajne zarobki to owszem- ale tylko dla ludzi zatrudnionych przed 2013, czylina starych kontraktach placący całość podatkow w irlandii. Ja jestem w NRN, płacimy social security 21 procent w niemczech i 4% dla Irlandii. miesięcznie wychodzi to około 350-380 Euro w zależności od wysokości całej wypłaty. Dla porownania, znajomy ktory ma baze w BGY płaci miesiecznie 150-180E. Średnie koszty zakwaterowania to około 290-350 Euro z kimś, pojedyńcze mieszkania ponad 400E. Na lotnisko autobus kosztuje 5 E w jedną stronę (7km). Pierwsze wypłaty były w granicach 350E bo nie mieliśmy pps number (wina dalmaca, crewlink mial to samo). I powiem wam że jest ciężko. dwa dni temu dostałam 920 Euro wypłaty z czego czynsz to 350, paliwo, telefon, internet… Znajomi ktorzy są tu i latają jako JU, robią dokładnie to samoco my a mają stare kontrakty zarabialą znacznie więcej- dla porównania moja współlokatorka na starym kontrkcie miała teraz 35h (ja 60) i blok unpaida i dostała 1100. jak widzice wesoło nie jest, ja osobiście nie wiem czy zdecydowala bym sie jeszcze raz, coprawda doświadczenia się nabiera, bardziej co prawda życiowego,ale rzeczywitość od 10 do 10, tak samo jak w Polsce..

prise

Uhh, znowu nic nie pocieszajacego…
    No trudno, na wycofanie sie za pozno, sprobuje, zobacze, doswiafcze tego 😉

kakumba

Ale bądźcie dobrej myśli, głodować nie będziecie, praca ciekawa sama w sobie, kontakt z mnóstwem ludzi, zawsze dobra baza się może trafić, dlaczego tak negatywnie? 🙂

Michał

a czy ktoś z Was wybiera się na szkolenie we Wrocławiu ? 🙂

kakumba

Ja nie Wrocław ale w tym samym czasie mniej wiecej. Jaką bazę dostałeś? 🙂

Michał

jeszcze nie wiem bo cały czas się waham, na dniach się wyjaśni. A Ty gdzie kurs i baza? 😀

asia8564

Ja mam pytanie odnośnie zdrowia,czy trzeba być w 100% zdrowym? Jak byłam młodsza chorowałam na astmę teraz w prawdzie już wyszłam z tego ale został mi mały ubytek tej choroby( nie zażywam żadnych leków) ale podczas szybkiego biegania mam cięższy oddech.

Claudia

Właśnie otrzymałam zaproszenie na spotkanie w Warszawie..jednocześnie z następującymi informacjami:

” Najbliższe szkolenia odbędą się:
    – 21 stycznia w Dublinie
    – 4 lutego w Bratysławie
    – 6 lutego we Wrocławiu.

Ostatni kurs w tym roku w Polsce odbędzie się 6 lutego we Wrocławiu. Zgłoszenia na kurs będą przyjmowane do 24 stycznia. Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby, które w przypadku pozytywnego wyniku będą w stanie zarejestrować się i rozpocząć kurs w wymienionych terminach.

Zapisanie się na kurs i uczestnictwo w nim wiąże się z opłatami ze strony kandydatów.
    Opłata rejestracyjna (registration fee) wynosi 500 euro. Kandydaci zainteresowani uczestnictwem w szkoleniu we Wrocławiu (06.02.2014r.), mogą obecnie skorzystać z promocyjnych warunków rejestracji. Opłata rejestracyjna została obniżona z 500 euro na 250 euro. Kwota zmniejszenia opłaty w wysokości 250 euro zostanie dodana do kosztu kursu (Training Course Fee).

Opłata za kurs (training course fee) wynosi 1749 euro w przypadku wniesienia opłaty przed rozpoczęciem szkolenia lub 2349 euro w przypadku płatności późniejszej lub skorzystania z opcji kredytowania. Pracodawca umożliwia sfinansowanie kosztu kursu (training course fee) w formie potrąceń z comiesięcznego wynagrodzenia przez okres 6 m-cy.
    Uwaga: osoby, które z dowolnych przyczyn nie ukończą rozpoczętego kursu i nie podejmą pracy nie ponoszą kosztu kursu (training course fee).
    Nowo zatrudnieni pracownicy poza wynagrodzeniem otrzymają dodatkowo bezzwrotną kwotę na zagospodarowanie w wysokości 1200 euro (new joiner allowance).”

Claudia

Czyli albo piszą nie prawdę i później zmieniają warunki…albo zmienili działanie. Nikt z Was nie wspomniał o 1200e na dzień dobry – jakaś ściemka..? 😛

loook

Claudia, każdy z nas to dostał, przecież to samo było w ogłoszeniu. Pamiętaj jedno, tam biorą prawie każdego. Nie znam osoby która by się nie dostała;)

loook

Wspominali przecież, poczytaj dokładnie. 1,2 miesiąc dostajesz eztra 300 euro i chyba w 5 miesiącu 600 euro. Zadajesz dużo pytań, na które są odpowiedzi. wystarczy poczytać. dokładnie.

The topic ‘Ryanair’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up