Ryanair

This topic contains 922 replies, has 161 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 4 months ago.

Viewing 15 posts - 736 through 750 (of 923 total)
  • Author

anneczkag
    Member

mrsbrightside daj znać jak Ci odpiszą coś innego niż mi, ok?

ok 🙂

Margaret
    Member

anneczkag, a podali Ci w mailu jakas informacje,dlaczego kursy nie beda odbywac sie w Polsce, bo troche to dziwne jest skoro na rekrutacji informowano nas o czyms innym…

anneczkag
    Member

Margaret, nie nic takiego mi nie napisali.

Dostałam odpowiedź, że póki co nie mają żadnych informacji na temat szkoleń w Polsce w przyszłym roku 🙁 No to mamy problem :/

anneczkag
    Member

ejj, że tak brzydko zaczne właśnie dzwonił do mnie Sean -ten, od którego dostaliśmy te e-maile, że się dostaliśmy i pytał, która data kursu by mi bardziej odpowiadała czy teraz w listopadzie czy późniejsza w Polsce…. i już mam namieszane 😀

ja też dostałam przed chwilą telefon 😀 w przyszłym miesiącu będą wiedzieć kiedy dokładnie będzie szkolenie w Polsce 🙂

anneczkag
    Member

oo to super 🙂

narcissisme
    Member

Czy ryanair również wysyła maile z negatywną oceną spotkania rekrutacyjnego? Czy ktoś kto był we Wrocławiu dostał już odpowiedź?

DOMINIKA
    Member

hej czy wybiera sie ktos na najblizsza rekrutacje do Warszawy? a ktos kto byl juz we Wroclawiu moze sie wypowiedziec jak bylo ?:)

Dominika
    Member

Wybiera się ktoś na AD do Gdańska?

mmadzior
    Member

ja się intensywnie zastanawiam… tyle się nasłuchałam żeby dla ryanair nie pracować bo to słaby pracodawca że mam mętlik w głowie.. :/

Victor
    Member

Malkontenci są najbardziej aktywną grupą w necie. Nie bierz tego do siebie. Ja pracuję już prawie dwa lata i jestem zadowolony. Kiedyś, gdy napisałem na forum to zarzucono mi trollowanie. Dużo zależy od bazy, do której trafisz. Szkolenie jest intensywne, trudne ale warto. Zawsze mając doświadczenie w Ryanku możesz aplikować do innych linii.

narcissisme
    Member

mmadzior: Też się naczytałam i chyba potwierdzę się w tym przekonaniu. Już na etapie kiedy chce znać wynik rozmowy kwalifikacyjnej nikt mi nie odpisuje na maile… źle zaczynamy.

Arctic47
    Member

“Malkontenci są najbardziej aktywną grupą w necie.”

Dokładnie. Jakoś dziwnym trafem mało który człowiek, jeśli ma dobre zdanie o jakiejś firmie, poświęciłby parę minut na napisanie o tym w internecie. Przeważnie tyle trudu zadają sobie Ci, którzy chcą komuś dowalić. Od kiedy tylko jestem na rynku pracy, zawsze lubiłem sobie poczytać o danej firmie w internecie, zanim złożyłem tam CV. Niestety, często sprawdza się to, co ludzie piszą, ale zdarzało mi się czytać kompletne bzdury o firmie, w której pracowałem wcześniej prawie rok.

Co do Ryana to każda baza ma swój osobny management. Nigdy nie byłem w innej bazie niż Dublin, ale wszyscy psioczą na Stansted (nawet nasz trener powiedział, że ta baza to “hell on Earth”). Atmosfera w Dublinie też bywa czasem nieciekawa, ale to zależy z jakimi ludźmi się lata, Osobiście mam uraz do Włoszek, bo wiele z nich ma o sobie takie mniemanie, że szkoda gadać. Te wszyskie Franczeski i Gabrielle tak czasem zadzierają nosa, że nieźle potrafią zajść za skórę 😉 Sporo dziewczyn nawet mówi, że zdecydowanie woli latać z facetami w załodze. Aczkolwiek moim zdaniem Dublin nie należy do najgorszych baz (choćby przez wzgląd na stawki 😉 ), ale ludzie, którym np. udało się uzyskać transfer na Teneryfę, mówią, że wrażenia tam mają jakby pracowali dla zupełnie innej firmy (wszyscy mili i życzliwi).

Dlatego komuś, kto cały czas musiał gnić np. w Stansted, łatwo napisać w internecie, że cała firma jest do bani, bo zwyczajnie nie mają porównania, jak jest gdzie indziej.

“Już na etapie kiedy chce znać wynik rozmowy kwalifikacyjnej nikt mi nie odpisuje na maile… źle zaczynamy.”

Jeśli aplikujecie przez Crewlink to możecie śmiało przygotować się na mega olew z ich strony. Nie odpisują na maile, a jak już wyślecie ich z 15 to może odpiszą w 1-2 zdaniach. Jak już straciłem cierpliwość to spróbowałem przez Dalmac i udało się. Ale Dalmac prowadzi rekrutacje chyba tylko na terenie Irlandii (ale nie wiem czy mam rację).

• This reply was modified 3 years, 7 months ago by  Arctic47.

The topic ‘Ryanair’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up