Ryanair

This topic contains 922 replies, has 161 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 8 months ago.

Viewing 15 posts - 796 through 810 (of 923 total)
  • Author

Raav
    Member

W tym informatorze który dostaliśmy na maila jest podane, że baza zostaje nam podana dwa tygodnie przed kursem. Ale kurs musi być do tego czasu oczywiście opłacony. I tak zadzwonię i zapytam xD

Anna
    Member

Raav, jak uda Ci się dowiedzieć jakie bazy są przewidziane po kursie w Wawie, podziel się informacją- będę wdzięczna : ) cały czas zastanawiam się, czy zapisywać się na ten kurs czy nie. A wiesz może do kiedy mamy czas na podjęcie decyzji? 😛

Paulina
    Member

Też się zastanawiam czy już zapisywac sie na ten kurs jak Ty Anna:) Ciekawa jestem czy te miejsca tak szybko inni rezerwuja i ile mam czasu zeby sie zapisac…No i ta baza-to najwiekszy dylemat gdzie wyląduje:D

Raav
    Member

W tym informatorze jest dokładne info, z tego co pamiętam to trzeba zapłacić na 3 tygodnie przed kursem, ale na rekrutacji podawali że mają 35(?) miejsc na każdy kurs i kto pierwszy ten lepszy.
    Też się zastanawiam ile będzie chętnych osób na kurs. W sumie w ciągu ostatnich kilku miesięcy było dość dużo rekrutacji Ryanair, w różnych miastach, więc teoretycznie chętnych będzie dużo. Tym bardziej, że z tego co wiem to te kursy w styczniu / lutym są pierwszymi takimi kursami w Polsce ze zmniejszoną ceną rejestracyjną. Nie wiem tylko ile z osób które przejdą rzeczywiście zapisuje się na kurs.

• This reply was modified 3 years, 10 months ago by  Raav.

loook
    Member

ale za kurs płacisz dopiero jak go skończysz, a jak nie skończysz to Ci zwrócą pieniądzę:)

narcissisme
    Member

Raav, loook: A to nie jest tak że na 3 tyg przed kursem ma być opłacony już kurs to 2050euro? Ja opłatę rejestracyjną wpłaciłam już miesiąc temu na kurs w krk. Postraszyli mnie żeby szybko szybko wpłacać, ale widzę że chyba się pośpieszyłam 🙂

Raav
    Member

Loook, jasne, ale opłata rejestracyjna wynosi 300 / 500 euro (zależy od miejsca kursu) i jej nie zwrócą jeśli postanowisz zmienić miejsce kursu / nie zdasz kursu. Tylko tę opłatę 2050 euro zwracają.

Narcissisme, możliwe, że tak jest, nie wiem:D Ja zapłacę w grudniu, zobaczymy czy jeszcze będą miejsca.

loook
    Member

a no to tak o to mi chodziło, ale to 300/500 to nie aż tak dużo. ja byłam rok temu na rozmowie – jednak się nie zdecydowałam:)

Caroline
    Member

kurs w Krk z tego co mi wiadomo odwołany. Nie wiem czemu, ale ja już się zdecydowałam na kurs w Warszawie 2 lutego

Arctic47
    Member

^Wiadomo już coś o bazach?

narcissisme
    Member

Caroline: Kurs w Warszawie też ponoć miał być odwołany. Rezerwowałaś już miejsce?

Skąd macie takie informacje? Ja oplaciłam juz miejsce na kursie w Warszawie i jestem przerażona tym co piszecie 🙁

narcissisme
    Member

mrsbrightside: Pani z Crewlinka do mnie dzwoniła, że kurs w Krakowie został odwołany i w Warszawie prawdopodobnie też ze względu na małą ilość ludzi. Jedyny pewny kurs, który się odbędzie to ten we Wrocławiu. Może jak się pozapisuje jeszcze więcej ludzi do Warszawy to go zostawią. Nie wiem :/

Kurde jest jeszcze sporo czasu do tych kursow. Mogliby poczekać jeszcze bo sporo ludzi sie waha co widać po postach wyżej. Ciekawe co zrobią z chętnymi na te kursy , którzy już wszystko mają załatwione. Mnie nie stać na wyjazd do Hahn a kursy w Polsce to dla nas świetna okazja a zwłaszcza,że registration fee zostało obnżone. 700 euro za pobyt w Hahn+ 200 euro za registration fee zostaje w kieszeni.Nie rozumiem dlaczego brakuje chętnych. Dziewczyny nie czekajcie do ostatniej chwili bo będzie za późno i szansa na pracę marzeń odfrunie razem z tymi ich boeingami 😛

Raav
    Member

Jutro Wam napiszę jak to na sto procent wygląda

The topic ‘Ryanair’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up