Ryanair

This topic contains 922 replies, has 161 voices, and was last updated by  Kris 3 years, 8 months ago.

Viewing 15 posts - 871 through 885 (of 923 total)
  • Author

fly4ever
    Member

w jakiej bazie pracujesz?

Karolinaaa_
    Member

Czy orientujecie się, kiedy można spodziewać się najbliższej rekrutacji w Warszawie? ostatnia była bodajże w lutym 😉 ktoś się szykuje na najbliższą?

Dorothy
    Member

Witajcie,
    czy ktoś z Was jest zatrudniony dla Ryanaira w Polsce? Jakie są na to szanse?

Raav
    Member

Dorothy, z mojego kursu sporo osób zostało wysłanych do baz w Polsce, jednak szanse są małe. Nie myśl w ten sposób “jadę na kurs w Warszawie, to pewnie przydzielą mnie do bazy w Polsce”, bo tak nie jest.

Wysyłają ludzi tam, gdzie ich potrzebują, myślę że narodowość też jest istotna, ale nie koniecznie zależy im na tym, żeby w Polsce bazować Polaków. Języki jakie znasz też nie mają raczej znaczenia. Jeśli masz szczęście, to trafisz do Polski, ale nikt Ci tego nie zagwarantuje.

Dorothy
    Member

Raav, wiesz może czy osoby zatrudnione w Polsce są zatrudnione przez samą linię czy przez agencję (ewentualnie jaką)? Dzięki za odpowiedź!

Raav
    Member

@dorothy – wszyscy na kontrakcie juniora zatrudniani są przez Dalmac / Crewlink / Workforce i to tyczy się wszystkich baz w Europie, która agencja Cię zatrudnia zależy już od tego która Cię zrekrutowała, nie wiem jak to dokładnie wygląda, bo u nas pośredniczy Logart.

Jak zostajesz no1 to dostajesz kontrakt Ryanair i wtedy nie pracujesz dla żadnej agencji tylko bezpośrednio dla Ryana

• This reply was modified 4 years, 2 months ago by  Raav.

Hey dziewczyny. Mam kilka pytan. Chcialabym sie dowiedziec jak wyglada rekrutacja? Czy jesli dostalam zaproszenie do malagi to powinnam sie udac czy lepiej w polsce i czy jesli jest sie na ostatni roku studiow czy to wogole mozliwe ??
    Dziekuje
    Paulina

Jagoda
    Member

Cześć!
    Idzie ktoś na rekrutację 2.09 do Ryanair? 🙂

Michał
    Member

Gdzie odbywa się rekrutacja? Na stronie nie ma OP w Polsce w tym czasie.
    Chętnie bym się wybrał i potraktował to jako poligon doświadczalny.

Dorothy
    Member

Raav, dzięki serdeczne za odpowiedz. Pozdrawiam!

• This reply was modified 4 years ago by  Dorothy.

Jagoda, ja się z ciekawości wybieram, będziesz ? 🙂

Olga
    Member

hej, gdzie będzie miała miejsce rekrutacja 2.09?

Krystian
    Member

Siema w kyorym hotelu jest rekrutacja do Ryanair we Wroclawiu 3 wrzesnia? Nigdzie nie znalazlem na to pytanie odpowiedzi nawet na stronie crewlink. Bardzo prosze o informacje lub podpowiedz gdzie moge znalezc odpowiedz na to pytanie :D:D

Gosia
    Member

Hej 🙂 ktoś coś może powiedzieć jak było na rekrutacji?

Raav
    Member

Rekrutacja jest prosta i nie musicie się nią wcale przejmować, czy przygotowywać się przed pójściem, to nie Emirates. Jeśli potraficie angielski to wszystko będzie dobrze, jeśli nie, to chyba nie jest praca dla Was 😀

The topic ‘Ryanair’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up