Saudi Arabian Airlines

This topic contains 63 replies, has 24 voices, and was last updated by  malina-malinowska 7 months ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 64 total)
  • Author

Ania Sowisz
    Member

A ja mam pytanie, genie robicie zdjęcia całej sylwetki na białym tle? Obleciałam już kilku fotografów, ale nikt nie ma takich warunków, by wykonać to zdjęcie :O

Katarzyna
    Member

Niech zrobi Ci zdjęcie na jakimkolwiek tle i przerobi je w Photoshopie na białe 😛

Katarzyna
    Member

Paulina, a co na przykład robisz w dzień wolny? Często wychodzisz na miasto czy raczej zaszywasz się w pokoju? 🙂

Paulina
    Member

To zależy na jakiej flocie latasz 🙂
    Na początku ma się mnóstwo turnaround, (Czyli zawsze wracasz do domu) a rzadko layovery.
    Jesteś przeszkolona na mniejsze samoloty, typu E170 czy A320. Dopiero później dojdzie B777 czy A330,
    Czyli pierwsze miesiące spędza się w Jeddah 🙂 Podczas treningu trudno mówić o wyjściu na miasto, bo będzie duuuużo nauki 😛 Ale kto da rady, może wyjść.

Kiedy ja mam wolne, to odpoczywam! I uwierzcie wy też tak będziecie robić 🙂 W moim budynku jest siłownia, basen itp. Więc często tam chodzę. Na miasto też wychodzę. Są tu galerie handlowe i sklepy itp. Ale większość czasu spędzam na odpoczynku 🙂

Tak na dobrą sprawę, to w Jeddah (moja baza i dom) spędzam mało czasu, a to z powodu mojego grafiku. Jak już wspominałam mamy długie layovery i do bazy wracamy czasami po 7 dniach.
    Z grafiku jaki dostałam na Kwiecień wiem, że w Jeddah spędzę łącznie 8 pełnych dni wolnych, a reszta to loty i pobyty za granicą. Czyli nie jest tak źle 🙂 Większość czasu spędzicie na lotach niż w domu 😛

Asia
    Member

czy za proces rekrutacji się płaci ?

Paulina
    Member

Nie, rekrutacja jest bezpłatna

Aneta
    Member

Dziala wam formuarz na stronie Saudi? Uzupelniam wszystko poprawnie, ale niestety nie moge go wyslac…

Dagmara
    Member

Mi też nie działa.. próbowałam na różne sposoby kilka razy ale niestety nie daje się wysłać.. 🙁

domadomelon5
    Member

Dziewczyny które dostałyscie zaproszenie. jak długo od aplikacji czekałyscie na maila z odpowiedzią? i czy wasze zdjecia byly w jednym pliku z cv czy osobno ? Pozdrawiam.

Dagmara
    Member

Ja dostałam zaproszenie po 5 dniach. A co do zdjęć to wysłałam osobno. ☺

Ja wysyłałam dokumenty 10 kwietnia i nic nie dostałam wiec juz pewnie nie dostanę 🙁

domadomelon5
    Member

Ja wysłałam 19stego i tez nic….

domadomelon5
    Member

Dziewczyny czy ktoras z was dostala zaproszenie na dniach ?

domadomelon5
    Member

boom temat ucichł ?

Dagmara
    Member

No ja zaproszenie dostałam na początku kwietnia. W którym to napisali, że jeżeli coś się zmieni poinformują nas. Jednak jest 1 Maja, nie ma żadnych wiadomości więc mam nadzieję, że wszystko jest bez zmian. Bo ja będę jechała ze Szczecina i żeby ” pocałować klamkę ” byłoby słabo. A jak wy dziewczyny wysłali wam te zaproszenia.?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up