Saudi Arabian Airlines

This topic contains 63 replies, has 24 voices, and was last updated by Profile photo of malina-malinowska malina-malinowska 3 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 64 total)
  • Author
    Profile photo of Aneta
    Aneta
    Member

Rzeczywiście temat ucichł, nawet na maile nikt nie odpisuje. Ciekawe czy będzie ta rekrutacja czy nie.

Profile photo of Adrianna
    Adrianna
    Member

Hej. Właśnie dostałam maila, że rekrutacja odwołana 04.05 za mało osób złożyło CV… Ma to być wszystko przeniesione na 26. Jednak jeśli będzie za mało osób odwołują całkowicie…

Adrianna
    Member

Pomyłka z 06.05.

Profile photo of Aneta
    Aneta
    Member

Oni chyba dali ogloszenie tylko tutaj, wiec nic dziwnego ze maja malo zgloszen…

Profile photo of Aneta
    Aneta
    Member

Ja mam w mailu ze przeniesione z 07 na 28, nie z 06 na 26…

Adrianna
    Member

Moja pomyłka. Na szybko pisałam…

Profile photo of domadomelon5
    domadomelon5
    Member

To powodzenia dziewczyny. Ja juz raczej nie dostanę zaproszenia bo wysłałam 19stego kwietnia i cisza 🙂

Profile photo of Dagmara
    Dagmara
    Member

Domadomelon5 a może wyślij raz jeszcze CV? Ja wysłałam im maila dwa razy bo pomyliłam CV. I dopiero po drugim mailu mi wysłali zaproszenie.W sumie nic nie stracisz a może się odezwą. 😉

Hej wysłałam maila do Saudi Arabia lecz nie otrzymałam zaproszenia, do rekrutacji mogą przystąpić tylko osoby z zaproszeniem?

Profile photo of domadomelon5
    domadomelon5
    Member

Dagmara Cyba – no spróbować jeszcze mogę, problem polega na tym,ze oni nawet żadnego maila potwierdzającego, ze otrzymali aplikacje nie wysyłają. Nie wiem czy to ma związek z tym ze przenieśli rekrutacje ? Dziewczyny kiedy dokładnie wysylalyscie zgłoszenia ?

Profile photo of Asia
    Asia
    Member

na jakiego maila wysyłaliście ? czy zdjecie całej sylwetki musi byc profesjonalnie zrobione czy tak np. w domu koło białej ściany ?

Profile photo of Dagmara
    Dagmara
    Member

Na saudiacareers@gmail.com . Ja im wysłałam takie normalne, nie profesjonalne ale już na rekrutację zrobiłam sobie u fotografa. 😉

Profile photo of Asia
    Asia
    Member

czyli przeniesli tą rekrutacje ? dostaliscie odpowiedz z tego maila saudiacarrers?

Adrianna
    Member

Rekrutacja odwołana. Właśnie dostałam maila 😉 cóż…

Profile photo of viki
    viki
    Member

hej! slyszalam ze od dzis jest rekrutacja w Wawie, jesli ktos sie wybiera, bylabym wdzieczna za informacje odnosnie zarobkow. bo w informacji od firmy jest info ze podstawa 800cos $ plus other allowance, razem 1000 usd, do tego info o layoverach. co z flying hours ? czy to mozliwe ze linia placi az tak malo ? 😳😳😳 jesli ktos sie orientuje, czekam na odp 😉 pozdrawiam

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up