Saudi Arabian Airlines

This topic contains 63 replies, has 24 voices, and was last updated by  malina-malinowska 7 months ago.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 64 total)
  • Author

Paulina
    Member

Widziałaś ogłoszenie na “zycie stewardessy”? . Wysyłałam maila na podany adres,dostałam odpowiedz,ankiety bla bla rozmowa na whats up i wlasnie zaproszenie na interview ,ale…w odpowiedzi było ze to jest Nesma Airlines nie Saudia….

viki
    Member

aaa widzisz 😳 ja dostalam mailem od kolezanki oraz link do ogloszenia jakiegos gdzie jest info saudia i kwoty.. ja nie jestem zainteresowana rekrutacją, wiec nigdzie nic nie wysylalam. Nesma ? 😳😳😳 to raczej egipska linia , bardzo mala.. Paulina, idziesz na rekrutacje ?

Paulina
    Member

Miejsce pracy Arabia Saudyjska..chociaż to jest prowadzone przez jakaś firmę i moze rekrutują albo tu albo tu,nie mam pojecia 🙈

Dagmara
    Member

@viki a mogłabyś podać ten link tutaj ? 😊

viki
    Member

Dagmara, moj blad, ktos mi mowil ze saudi teraz rekrutuje. ale moze jednak nie 😉 jesli jednak ktos pracuje dla saudi, jestem ciekawa jak placa 😉 szukran

Cześć! Ja też wysłałam swoje zgłoszenie na ogłoszenie podane przez Olgę na “życie stewardessy”. Już następnego dnia skontaktowały się ze mną dwie panie rekruterki. Podawały wszystkie szczegóły (pensja 1200 USD postawy, plus za godziny lotu, mieszkanie i transport), chodziło o linię Nesma. Nic nie wiem o tych liniach, poza tym, że jest to egipski czarter. Chciały przeprowadzić interview już 2 dni później w Warszawie, ale w końcu odmówiłam. Bardzo zdziwił mnie ich pośpiech – pytały, kiedy mogę przeprowadzić się do AS, prosiły o namiary do potencjalnie chętnych koleżanek, opowiadały, że AS to tani kraj, odłożę dużo pieniędzy. Wszystko przed nawet rozmową twarzą w twarz! Wydało mi się to trochę podejrzane 😛 Tym bardziej, że nigdzie nie ogłaszali informacji o rekrutacji. Czy ktoś udał się do nich na rozmowę i wie coś więcej?:)

Paulina
    Member

Mnie napisała 1000usd podstawy. Rozmowę mam na jutro,ale rezygnuje bo faktycznie wydaje się to dość podejrzane

Niki
    Member

Ktoś jeszcze moze aplikował?
    Był ktoś na rozmowie?

MIkolaj
    Member

Czesc 🙂 dzisiaj do mnie zadzwonil rekruter ktory rekrutuje dla Nesma Airlines. Wczesniej pisal do mnie zebym wszystkie moje kolezanki namowila do wyslania Cv i wydalo mi sie to takie dziwne. Zarobki to 1000$ + accomodation.. Czy to jest ok? Starczy na zycie i zeby troche odlozyc? Nie orientuje sie wgl…:(Kazda odpowiedziedz bedzie przydatna:)

Niki
    Member

Ja słyszałam że Nesma rekrutuje tylko kobiety, ale skoro dostałeś info to pewnie tak nie jest. Obiło mi się też o uszy że zarabiasz w sumie dużo więcej, życie tam jest dosyć tanie. Tańsze niż w PL. Tylko trzeba się liczyć z tym że to jednak jest Arabia…
    Kuba, idziesz na spotkanie ? jeśli tak to kiedy?

MIkolaj
    Member

Czesc Niki dzieki za odpowiedz 🙂 nie wiem dlaczego ale zalogiwalam sie przez facebooka i wyskoczyl mi profil Kuby😱 A teraz nie moge wgl stworzyc wlasnego profilu na tej stronie…😔 Nazywam sie Nikoletta jak cos 😉 zastanawiam sie .. mieszkam w Katowicach wiec bym musiala dojechac do Warszawy.. A Ty tez tam zaaplikowalas? Jedziesz?

Niki
    Member

Tak, zaaplikowałam. Ja jestem z Krakowa, ale nie wiem czy pojadę jeszcze. Muszę to przemyśleć 🙂

Eva Kisiel
    Member

Hey,

Czy ktos moze bedzie na rekrutacji w Warszawie (28.03) do Nesma Airlines?

Mieszkam w Niemczech , nie jestem pewna czy powinnam wziac udzial.

Wie ktos moze gdzie bedzie baza dla crew? Czy maja jakies znizki na loty na zewnatrz Saudii Arabii dla crew? zeby mozna bylo dni wolne spedzac na zewnatrz…. ile bedzie dni wolnych? ile godzin lata sie w miesiacu?

Dziekuje z gory

Ewekina

Paulina
    Member

Hej,
    Byłam na pierwszym spotkaniu niby rekrutacyjnym w Warszawie jakiś czas temu. Wiem, że rekrutował ten sam koleś co teraz. Zarobki 100 dolarów to się zgadza plus płacą za zakwaterowanie. Z tego co pytałam faktyczne zarobki to około 1700-1800 dolarów. Latają tylko w obrębie Egipt- Arabia Saudyjska. Loty są w tą i z powrotem tylko, nie ma żadnych pobytów chyba że coś pójdzie nie tak. Czyli coś takiego jak tanie linie tylko, że w Arabowie. Powiem Wam jak wyglądało moje spotkanie: W hotelowym lobby, przyszedł do mnie koleś w brudnych butach i brudnym niebieskim odblaskowym podkoszulku z identyfikatorem na szyi. Nie wiedział kompletnie jak przeprowadzić rozmowę, mówił po angielsku gorzej ode mnie. Na moje pytanie czy chciałby dokumenty, które kazali mi przygotować powiedział, że ok jeden dokument wziął reszta powiedział, że nie potrzebuje. Przez całą rozmowę, która trwała może z 5 minut kreślił sobie jakieś znaczki na moim CV i na koniec powiedział “ok Paulina from the side of HR department you are accepted, we will contact you about next recruitment event”. Nie jest to moja pierwsza rekrutacja i powiem Wam, że byłam po prostu zażenowana tym spotkaniem… nie byłam zainteresowana w związku z tym dalszymi etapami a oni i tak dzwonią do mnie codziennie z numerów indyjskich, cypryjskich, UK, ostatnio nawet z polskich, piszą na wszelkich komunikatorach i nie dają spokoju… więc szczerze mówiąc trochę to wszystko kiepsko moim zdaniem świadczy o tej firmie. Piszę to informacyjnie, może dla kogoś z Was te informacje okażą się przydatne 🙂

Hej, dzwonili już do kogoś po rekrutacji w Warszawie?
    Jak w ogóle było na rozmowie?
    Kto był? 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up