Scenki

This topic contains 16 replies, has 13 voices, and was last updated by  Joanna Drab 3 years, 3 months ago.

Viewing 2 posts - 16 through 17 (of 17 total)
  • Author

viki
    Member

spotkałam się z czymś takim, że jeśli w samolocie jest osoba lecąca na zniżkowym pracowniczym bilecie- ma obowiązek zamienić się miejscami na prośbę personelu pokładowego,
    jeśli sytuacja jest beznadziejna i nie da się nic zrobić, wystarczy ładnie współczuć, i pokazać że rozumiemy ból pasażera, ale niestety nic nie możemy zrobić, no chyba że zaproponujemy komuś nasz jumpseat podczas take off i landing a w trakcie lotu gdy jest bezpiecznie- szampan w galley ;P
    osę trzeba złapać i zabić, najlepiej włączając wszystkich paxów do zabawy w łapanie 😀 to żart oczywiście.
    najważniejsze jest dobre podejście:
    -good morning, how may i best assist u?
    -bla bla bla tu śmierdzi od pana z boku, co za świnia, jak można lecieć w takim smrodzie? niech pani coś zrobi!
    -ooh, i totally agree that you can feel uncomfortable in this kind of situation, ( plus ewentualnie: i apologize….) (nie mówimy czego nie możemy zrobić) what can i do is…. (sprawdzę czy są wolne miejsca, żeby pana przesadzić (nawet jeśli wiemy, że nie ma!), zaproponuję piwko na lepszy sen etc)
    -ok, pospiesz się bo śmierdzi strasznie!
    -Niestety (tu smutna minka i lekkie zatrzepotanie rzęsami) cały samolot jest pełny, i musi pan zostać na swoim miejscu.. czy mogę zaproponować jakieś super perfumy z duty free albo mocnego drinka? ;D oraz moje miłe towarzystwo ?

jakieś jeszcze niejasne scenki? 🙂

Joanna Drab
    Member

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up