Small Planet

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Kamil 5 years, 4 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #13740

  Kamil
  Moderator

  Największa nadbałtycka czarterowa linia lotnicza, działająca obecnie na 4 narynkach: litewskim, estońskim, polskim i włoskim. Członek grupy Avia Solutions Group, która jest wiodącym dostawcą produktów, usług oraz rozwiązań w branży lotniczej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wcześniej będąca pod nazwą FlyLal Charters.

  Small Planet Airlines posiada certyfikat przewoźnika lotniczego (AOC – Air Operator’s Certificate) w każdym kraju, w którym prowadzą działalność. Umożliwia to latanie poza granice Unii Europejskiej oraz zatrudnianie pracowników regionalnych.

  Flota

  Airbus A320, Boeing 737-300

  Jak wygląda rekrutacja Cabin Crew w Small Planet?

  Etap 1

  Kandydaci dzieleni są na czteroosobowe grupy po czym zapraszani są do zajęcia miejsc przy jednym stole wspólnie z dwoma osobami rekrutującymi. Każdy z kandydatów proszony jest o przedstawienie się i powiedzenie paru słów na swój temat, a więc czym się obecnie zajmuje, dlaczego chce pracować dla Small Planet, w czym jest lepszy od pozostałych. Padają również pytania odnośnie CV kandydata. Cała rozmowa przeprowadzana jest w języku angielskim.

  Etap 2

  Test z liczenia na czas w pamięci. Każdy z kandydatów otrzymuje kartkę z cyframi w kolumnach. Należy dodać je w pamięci.

  Etap 3

  Test wyboru z języka angielskiego.

  Etap 4

  Kandydat otrzymuje za zadanie narysować pracę swoich marzeń.

  Pamiętaj, że rekrutacja mogła ulec zmianie. Powodzenia!

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up