Small Planet Airlines

This topic contains 212 replies, has 107 voices, and was last updated by  Marta 4 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 213 total)
  • Author

cabincrew24.com
    Keymaster

Wszystko na temat linii lotniczej Small Planet Airlines.

FlyMay
    Member

A co do small planet? ktoś może orientuje sie na kiedy przewidują najbliższą rekrutacje?

Kris
    Member

Small miał rekrutować ale chyba zrezygnowali. Pisali do ludzi aby przysyłali certyfikaty i na tym się skończyło. Zatrudnili na parę miesięcy parę doświadczonych osób. Pewnie po nowym roku zaczną się jakieś rekrutacje.

Kris
    Member

Tylko, że w Smallu warunki trochę się ostatnio popsuły. Trzeba chyba być na samozatrudnieniu a zarobki to kwota rzędu około 3000 zł

FlyMay
    Member

no tak kiepskie…samozatrudnienie proponował też EuroLot…

Marcinmk
    Member

czy ktoś wie coś na temat rekrutacji do tej lini?

Czy będa rekrutować osoby bez doświadczenia? Do tej pory nie pokazało się żadne ogłoszenie więc może są przed jeśli by się im opłacało robić kurs, a może przyjmują z doświadczeniem?

FlyMay
    Member

znajoma która pracuje w small’u powiedziała ze prowadzą nabór tylko dla osób z doświadczeniem.

Na razie rekrutacja dla osób tylko z doświadczenie na airbusach.

Marcinmk
    Member

aha dzięki dziewczyny za info.

miejmy nadzieje, że jak zabraknie im ludzi z doświadczeniem, to zrobia rekrutacje dla nie doświadczonych, oby zdązyli przed sezonem.

FlyMay
    Member

Marcinmk tez mam taką nadzieje;)

Marcinmk
    Member

na stronie Small Planet pokazało się kilka ofert pracy, czy ktoś wie coś więcej na temat rekrutacji do Polski?

Wenezuela
    Member

Ciekawa sprawa z tym, bo jak wchodzę na ich zakładkę “Kariera” prosto z wyszukiwarki to widzę ofertę na Polskę, a jak wejdę na stronę i dopiero potem na zakładkę, to nie widzę (oferty kończą się na Francji). Też na poprzedniej rekrutacji słyszałam, że teraz zatrudniają tam doświadczonych, choć tak czy siak chciałabym się zgłosić jakby była możliwość 🙂

Marcinmk
    Member

właśnie a ja jak klikam w link na Polskę to się błąd pokazuje.

Piszesz, “na poprzedniej rekrutacji” tzn ze była jakaś rekrutacja dla nie doświadczonych?

Wenezuela
    Member

Nie nie, sorki – chodziło mi o rekrutację do Bingo 😉 (była tam dziewczyna ze Small Planet)

Marcinmk
    Member

witam!
    czy ktoś orientuje się o jakiejś rekrutacji do tych lini w najbliższym czasie bądź po nowym roku??

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up