Small Planet Airlines

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 214 total)
  • Author
    Paula Bielas

Szkolenie trwa 5 tygodni, od poniedziałku do piątku 😉 Bynajmniej w Warszawie .
    Jeżeli chodzi o przebieg rekrutacji jest troszeczkę inny niż napisał kolega wyżej,mianowicie :
    I etap to przedstawienie firmy i pytania czy coś o niej wiemy. 2 minutowa autoprezentacja – wszystko w języku angielskim
    II etap to praca w 4 osobowych grupach . Układanie klocków na czas.Potem kalambury LUB zapamiętywanie . Następnie napisanie w 5 punktach co wnieślibyśmy swoją osobą do Smalla i karteczki oddajemy po 2 minutach – wszystko w języku angielskim
    III etap (dla osób wybranych) rozmowa w języku polskim pytanie przeróżne , od pierwszych podstawowych do indywidualnych wynikających z rozmowy.
    Decyzja wraz z ewentualną umową cypryjską do tygodnia od spotkania .

Dużo się uśmiechajcie , bądźcie pewni siebie i umiejcie pracować w grupach a wszystko pójdzie dobrze !

Dominika

A jak to faktycznie jest z warunkami zatrudnienia? I czy samemu trzeba płacić za ubezpieczenie?

Paula Bielas

Warunki nie są takie złe . Ubezpieczenie trzeba mieć swoje ,to troszkę jak umowa zlecenie . To takie ubezpieczenie dodatkowe, chyba każdy z nas jest ubezpieczony gdzieś 😛
    12 kwietnia start szkolenia , ja już dostałam umowę ,podpisałam i jestem 🙂
    a wy jak ?

loook

Czy ktos idzie do bazy w Niemczech i ma szkolenie w Wilnie od 12 kwietnia? 🙂 Prosze o kontakt !

pawel-k

Ktoś przeszedł może rekrutację w Gdańsku 4 lub 5 kwietnia i się decyduje? 😉

Karolina Anzulewicz

Ja się dostałam z rekrutacji 5 kwietnia 🙂

Kamil

Paula Bielas, a jak jest z umową, na ile ją dostajemy? Rozumiem, że jest to tylko okres wakacyjny?

Karolina

Hejaa, jak wyglądała rekrutacja 4 i 5 kwietnia? 🙂 Jakie płace Wam zaproponowali? 🙂

Magda

nie zawsze III etap rozmowy jest w języku polskim 🙂

pawel-k

Karolina rekrutacja na spokojnie. Miło, sympatycznie i przyjemnie. 🙂 0 stresu, informacje o firmie, przedstawienie się krótkie i różne sytuacje w czasie lotu 😉

Paulina

Hej,czy ktoś dostał się na rekrutacje 27.04 w Katowicach? ; -)

MICHAL

A czy to 27 to jest rekrutacja czy już szkolenie?

Paulina

Rekrutacja

Marta

Dzień dobry 🙂

Czy ktoś się może rekrutował teraz do bazy w Gdańsku na sezon? Albo nawet otrzymał już szczęśliwy telefon? 🙂

EDIT: Chodzi mi o okres maj-czerwiec.

• This reply was modified 3 years, 7 months ago by Marta.
    patryczek

Czy rekrutacja do SM nadal trwa. Czy nadal potrzebuyją ludzi w GDN???

The topic ‘Small Planet Airlines’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up