Small Planet Airlines

This topic contains 213 replies, has 108 voices, and was last updated by  Jolanta 2 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 214 total)
  • Author

Marta :)
    Member

nie, do mnie nie (bez doświadczenia), a Ty Agnieszka? 🙂

Marcinmk
    Member

ja też bez doświadczenia

nie odezwali się.

wysłałem CV i List motywacyjny w j ang. + zdjęcie sylwetki

i cisza….

Ja wysłałam wczoraj wieczorem, mimo iż jestem bez doświadczenia. Wydaje mi się, że trudno będzie im znaleźć tyle osób z doświadczeniem ( bo napewno potrzebują dużo osoób do pracy jeżeli są to nowe bazy ). Ale mogę się mylić 😀

Member

no zobaczymy jak to będzie, jestem ciekawa kiedy ewentualnie mogli by się odezwać, ile trwa wstępna rekrutacja “CV” 🙂

Member

wiem, że to już było na forum..Na chwilę obecną nie miałam żadnego profesjonalnego zdjęcia sylwetki, czy “zdjęcie z wycieczki” na którym widać mnie całą wystarczy czy nie? 😀

insidemymind
    Member

Ja również wysłałam.

Marcinmk
    Member

spoko każdy ma sto tysięcy pytań – kto pyta nie błądzi 🙂

ja wyslałem zdjęcie sylwetki, nie jakoś szczególnie pozowane ale takie na którym mnie widać całego – uśmiechniętego 😀

Marcinmk
    Member

czy do kogoś już dzwonili – macie doświdczenie czy nie?

Member

sama chciałam zadać to pytanie, jeszcze się nie odezwali..

kamila
    Member

hej jest ktos na forum, kto pracowal lub nadal pracuje w Small Planet? Pozdrawiam!

podbijam 🙂

Witam! Mam rowniez to samo pytannie, czy ktos pracowal w Small’u? a konkretnie interesuja mnie inforlacje na temat bazy LGW 🙂

Marzena
    Member

Ktos wybierA SIE na dzien rekrutacyjny w srode tj. 09.10.2014r w Mierzecicach?

jeunefille
    Member

Hej! 🙂 ja dziś dostałam telefon z zaproszeniem na dzien rekrutacyjny 09.04. Czy moze ktoś opowiedzieć jakie są warunki w tych liniach? nie mam żadnego doświadczenia czy mam jakieś szanse?

lang
    Member

Hey, ja też dostałem zaproszenie a jestem bez doświadczenia…..Skąd jesteś ?? I wiadomo cośo tej rekrutacji ??

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up