Smartwings (Travel Service) Warszawa i Katowice

Cabin Crew 24 – Cabin Crew Jobs – Cabin Crew Forum Forums Po Polsku Oferty Pracy Cabin Crew Smartwings (Travel Service) Warszawa i Katowice

This topic contains 10 replies, has 7 voices, and was last updated by  Artur 8 months, 1 week ago.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

areek
    Member

Smartwings, były Travel Service szuka ludzi do pracy w Warszawie i Katowicach od marca 2019 z doświadczeniem i bez.
    https://www.pracuj.pl/praca/cabin-crew-warszawa,oferta,6588688

Kasia
    Member

Czy ktoś ma jakieś opinie o pracy w tych liniach?

Ania Ania
    Member

hey, znam kilka osób, które tam pracują i nie są zadowolone. Ciągle skarżą się na straszny bałagan w tej firmie i brak szacunku do ludzi, ponoć średnio to wygląda. Mają fajne kierunki w zimie ale i tak proponują umowy na sezon wakacyjny. LOT wypada dużo lepiej, polecam tam wysyłać i próbować, fajnie jest.

Kasia
    Member

Dziękuję za odpowiedź! Na razie szukam pracy na sezon letni bo jestem w trakcie studiów, dlatego byłam ciekawa Smartwings, czekam też na odpowiedź od Entera. Z LOT mam plany po skończeniu studiów 🙂

Małgorzata
    Member

Był ktoś na rekrutacji?

Agata
    Member

Ktoś dostał zaproszenie na rozmowę?

Małgorzata
    Member

Wie ktoś czy dają odpowiedź jeśli nie przeszło się pozytywnie rekrutacji?

Artur
    Member

Dostalem dzisiaj zaproszenie na rozmowe ktora ma sie odbyc jutro o 10 w Warszawie.

Sensualite
    Member

Nie polecam wam tej firmy, najpierw przy rekrutacji obiecują złote góry, wszystkie badania i uprawnienia lotnicze trzeba pokryć z własnej kieszeni, po czym po dostarczeniu papierów do Warszawy wysyłają e-mail o zmianie systemu płac przez zarząd, nie informują o tym, że w trakcie trwania kontaktu trzeba zmieniać bazy w całej Polsce, dowiadujesz się tego od byłych cabin crew. Odradzam, straciłam czas i pieniądze(nie mało pieniędzy).
    Warunki finansowe baaaardzo kiepskie, wręcz głodowe jak na te prace.

• This reply was modified 8 months, 2 weeks ago by  Sensualite.

Artur
    Member

Czy ktos z was wie czy umowe podpisuje sie z polska firma czy czeska?

Artur
    Member

Witam, czy ktos z Was dostał juz odpowiedz po rekrutacji 6. Marca w Katowicach?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up