Stewardessa po 30?

This topic contains 5 replies, has 5 voices, and was last updated by  fly4ever 1 year, 5 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author

osaaldona
    Member

No właśnie, jak to jest? Niektóre linie lotnicze w ogłoszeniu podają maksymalny wiek dla kandydatki na stewardessę 32 lata, ale czy w praktyce w tym wieku mam szansę zacząć pracę w samolocie? To jest marzenie mojego życia, z pewnych powodów odkładane tyle lat… Można jeszcze spróbować, czy pozostaje mi do końca życia żałować niewykorzystanej szansy? ;-(

viki
    Member

Np w qatar airways jest ok Twoj wiek. 37 tez przejdzie jesli się dobrze trzymasz. Nie wiem jakie linie Cię interesuja ale próbowac zawsze warto !;)

kana
    Member

#osaaldona Ja zaczęłam grubo po 30-stce. Udało się więc Ty tez próbuj , bo marzenia się realizuje!!!!!!!!!!!!Nie było łatwo i nie jest , ale jak się chce,
    to można wszystko .

osaaldona
    Member

Viki, Kana, dziękuję! 🙂

Kana, a mogłabyś napisać coś o sobie? Dlaczego zaczęłaś latać i dlaczego tak późno? Gdzie pracujesz i czy jesteś zadowolona? I jeśli to nie będzie zbyt osobiste pytanie, to czy masz rodzinę? Jak to pogodzić z taką pracą?

Pozdrawiam! 🙂

Magda
    Member

Czy ktoś orientuje się może jak to jest w przypadku WizzAir czy w wieku 31 lat można do nich aplikować?nie podali w wymaganiach górnej granicy wieku,ale zastanawiam się czy w moim wieku jeszcze mam u nich jakąś szanse

fly4ever
    Member

Po 40 slyszalam, ze nawet teraz przyjmuja. Czasy sie zmieniają. Zresztą wymogi coraz mniejsze.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up