Studia i CV

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Gosia

Hej hej 🙂

Mam 21 lat, studiuję i pracuję i zamierzam od tego roku zacząć aplikować do arabskich linii lotnicznych. Czy lepiej w CV nie przyznawać się do studiowania?

Serdecznie pozdrawiam
    Gosia

aneta

mam ten sam dylemat, z tym, że studia I stopnia już skończyłam, a teraz jestem na mgr. wydaje mi się, że nie ma w tym nic złego, jeśli jesteśmy gotowe przerwać studia dla pracy u nich 🙂 choć myślę, że warto najpierw skończyć studia, a potem dopiero aplikować, bo różnie w życiu bywa, a wykształcenia nam nikt nie zabierze jak się zejdzie na ziemię

Wiktoria

hej, slyszalam od jednej CC z Emirates, że pracuja z nia osoby, ktore latają w arabskich liniach i studiuja online, a do kraju zjezdzaja na egzaminy lub zdaja je rowniez on-line 😉 wszystko da sie pogodzic 🙂

• This reply was modified 4 years, 4 months ago by Wiktoria.
    KaSja
    Participant

Myślę, że musicie spełnić wymagania podane w ogłoszeniu, a jest to wykształcenie średnie. Studia ich nie obchodzą zbytnio. Czasami mogą się przydać o ile jest to ekonomia, HR lub wykształcenie medyczne, które po kilku latach latania (3-4 w zwyż) przy odrobinie szczęścia mogą Ci otworzyć alternatywną ścieżkę kariery i będziecie mogły aplikować na stanowisko pracy w innym dziale firmy/ linii jako trener czy rekruter itd.

The topic ‘Studia i CV’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up