Tatuaże

This topic contains 16 replies, has 11 voices, and was last updated by  magdalena 9 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author

Maja
    Member

Czy mały tatuaż na kostce jest dużą przeszkodą dla stewardessy ? 😉

• This topic was modified 4 years, 5 months ago by  Maja.

Na Emirates nie masz szans. W niektórych liniach może się udać, zależy jak podchodzą do tego tematu.

Traveler
    Member

w 99% linii nie masz szans na pracę, jeśli chcesz latać to polecam już zacząć usuwać tatuaż.

Zatrudnić cię mogą np. w Eurolocie.

• This reply was modified 4 years, 5 months ago by  Traveler.

Marian
    Member

a czy dziura w uchu (okolo 3-4 mm) po ściągniętych tunelach również Cię dyskwalfikuje ?

Radek
    Member

Raczej tak.

Maksym
    Member

kochani, zwracam się z pytaniem do osób zorientowanych w temacie. czy mając dwa tatuaże na ręce (ramię i przedramię, coś typu ‘rękaw’) mogę już całkowicie porzucić marzenia o pracy jako steward, czy może istnieją jakieś linie lotnicze, które to zaakceptują? czy istnieje taka możliwość, żeby przez cały rok nosić koszulę z długim rękawem, nawet w sezonie letnim? pod długim rękawem tatuażu nie widać. proszę o konkretne i konstruktywne odpowiedzi bo nie wiem czy mam się jeszcze napalać na tę pracę czy dać sobie spokój. pozdrawiam wszystkich!

Raczej wielkich szans nie masz…

Justyna
    Member

W emiratach noszą cały czas z długim rękawem wiec próbuj. Jak nie sprubujesz to się nie dowiesz. Znam parę osób które mają tatuaże na ręce wiec myślę że luz.

loook
    Member

A co z tatuazami niewidocznymi w unifirmie w qatar? Ktos sie moze wypowiedziec?

Traveler
    Member

W Qatar nie można mieć ani jednego tatutażu. Nawet jeśli jest na pośladku i lekarz zauważy w trakcie badania – zwolnią Cię.

Omnom
    Member

W Emirates i Etihadzie tez?

Traveler
    Member

Nie

Maksym
    Member

o Boże czyli mam szanse na Emirates?! ;o

Raav
    Member

Em_zet, jak nie masz tatuaży w widocznych miejscach to nikt się w Emirates i Etihad nie przyczepi. Z tego co czytałem to Qatar ma bardzo rygorystyczne wymogi co do zachowania i wyglądu CC, więc u nich to jest bardziej przestrzegane. W Emirates i Etihad chodzi tylko o to, żeby nie było widać tatuażu jak założysz uniform.

Maksym
    Member

no wlasnie spotkalem sie juz z wieloma sprzecznymi informacjami i mam metlik w glowie. a co z badaniami w Emirates? na jakims zagranicznym forum czytalem ze jak znajda tatuaze to tez moga odeslac do domu. podczas tego 6-tygodniowego szkolenia w Dubaju oni tam chodza w koszulkach z krotkim rekawem i wtedy te tatuaze bylyby widoczne to nikt sie do tego nie przyczepi?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up