Tatuaże

This topic contains 16 replies, has 11 voices, and was last updated by  magdalena 9 months ago.

Viewing 2 posts - 16 through 17 (of 17 total)
  • Author

Raav
    Member

Etihad z tego co pamiętam ma taki szablon pokazujący gdzie kobiety i mężczyźni mogą mieć tatuaże. I u mężczyzn były wskazane tylko dłonie, szyja, głowa.
    Ja nie pracuję w żadnej z tych linii więc mówię tylko to, co czytałem. Gdzieś widziałem, że nie przyczepią się do tatuażu na ramieniu jeśli chodzisz w krótkiej koszulce na trening, ale głowy nie daję. Na 90% na stronie Emirates jest info o tatuażach, na 99% na stronie Etihad jest info. Poszukaj:D

W każdym razie na pierwszym etapie rekrutacji do Emirates pada pytanie o tatuaże, Pani Agata zapisuje wtedy czy się ma i gdzie.

• This reply was modified 3 years, 5 months ago by  Raav.

magdalena
    Member

Mam tatuaż na przedramieniu i mimo wielkiego marzenia o byciu stewardessą nie chciałabym go usuwać. I teraz pewnie zostanę wyśmiana, ale muszę zapytać, czy próbować “oszukać system” i maskować tatuaż, wiem, że są super fluidy i inne kosmetyki, którymi teraz można zdziałać cuda i da się zakryć tatuaż czy raczej tego nie robić i rezygnować z marzenia?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up