Training – Ryanair

This topic contains 13 replies, has 10 voices, and was last updated by  Gosia 4 years, 8 months ago.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author

mateusz
    Member

Posty związane ze szkoleniem w Ryanair

jahstina
    Member

czytałam że szkolenie trwa 5 tygodni, wiecie może jak duzo jest zajęć, dokładniej w jakim systemie są prowadzone, tzn ile godzin i czy codziennie? to dosyć istotne, szczególnie jeśli się ma wciąż inne zobowiązania szkolno-zawodowe 🙂

pzdr!

Mateusz
    Participant

hej. Szkolenie w Ryanie jest chyba jednym z najcięższych 🙁 Słyszałem że zajęcia prowadzone są 6 razy w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Ale tylko słyszałem 🙂 Może ktoś był na takim szkoleniu i chciałby się wypowiedzieć..? 🙂

jahstina
    Member

dzięki! tak też myślałam, ale może znajdzie się jeszcze ktoś kto nam to potwierdzi 😉

Honorata
    Member

Dostałam w mailu taką informację, że podczas kursu nie zaleca się pracować ani studiować , bo trzeba byc w pełni dyspozycyjnym. Jeśli opuści się chociaż jeden dzień kursu, zostaje się z niego wydalonym…

newone
    Member

Ekhm a jest ktoś wybiera się 17.01 na szkolenie Ryana do Wrocławia  ? Chodzi mi o osobę, która będzie tam na 100 % i zapłaciła registration fee. Jeśli tak to prosze o kontakt na priv.

Co do szkolenia, im wcześniej zaczniesz się uczyć materiału tym lepiej dla ciebie. Osobiście nie wyobrażam sobie rozpoczęcie nauki tydzień przed, bo tego jest po prostu za dużo. Mam nadzieję, że przejście szkolenia jest kwestią przyłożenia sie do nauki.  Jest 12 partów ( 4 topics – initial, conversation, First Aid and SALES AND SERVICE ) z czego 10 sam musisz przerobić przed rozpoczęciem kursu, pozostałe 2 bedą na zajęciach.

• This reply was modified 5 years, 10 months ago by  newone.
    • This reply was modified 5 years, 10 months ago by  newone.

Jola
    Member

@newone kiedy dowiesz się jaką bazę Ci przydzielili? Po szkoleniu?

newone
    Member

Mnie napisali, że na 3 tyg przed rozpoczęciem kursu zostane powiadomiony jaki mam przydział na bazę. Jeśli jednak nie dostałabym takiego potwierdzenia to wtedy muszę się skontaktować z działem ID  mailowo lub telefonicznie.  Jak już dostaniesz przydział na bazę  to nie ma opcji na renegocjacje. Ja tylko powtarzam to co jest napisane w introduction, więc bazuje na teorii. Jak to wygląda w praktyce dowiem się dopiero w grudniu, kiedy to dostane od nich nowego maila. Jak coś to priv.

Julita
    Member

A ja jestem ciekawa co jeżeli ktoś nie będzie zadowolony z bazy jaką mu przydzielono i będzie chciał zrezygnować lub zamienić ją na inną. Co wtedy? Chyba nikt nie chciałby trafić na STN 🙂

newone
    Member

Nie ma opcji :0). W manualu na czerwowno, czarno z pogrubieniem jest info, że nie ma możliwośći zamiany bazy na inną niż masz przydział i nie możliwości odwołania sie od tego.

osiczka
    Member

wiecie czytajac to wszystko co widze pojde na rozmowe ale nie pale sie tam… i jak kolezanki powyzej  ja bede nastepna rezygnujaca…

baasienkaa
    Member

jezeli chodzi o zmiane bazy to przez pierwszy rok jak jestescie na probation period nie mozecie aplikowac o zmiane CHYBA ze zostanie otworzona nowa baza, wtedy nawet nowe osoby moga o nia poprosic- co jeszcze nie  oznacza . ze dostanicie ten transfer 😉 Stansted nie jest az tak zly to wlasnie ze stansted najlatwiej jest dostac transfer do innych baz 😉 kurs ma 6 tygodni zajecia od pon do piatku wekkendy wolne (wolne w zaleznosci jak szybko ssie uczycie, niektorzy beda spedzac weekendy z nosem w manualu ) Kurs nie jest ciezki – trzeba poprostu uwazac na zajeciach robic notatki , zadawac pytania jak sie nie jest czegos pewnym i wtedy nie trzeba zarywac weekendow na dodatkowa nauke 😉 te 5 dni (dlugich dni!) tygodniowo sa dla was- jedyny czas kiedy macie szanse popelniac bledy wiec wykozystajcie ten czas w pelni! pzdr

baasienkaa
    Member

@olga to w takim razie pytaj sie tutaj o reszte;)

Gosia
    Member

Ktoś wie około jakich godzin trwa training? Np 9-17? 8-15? ktoś mógłby mi przybliżyć? egzaminy są codziennie? co tydzień? jeden na koniec? jak wygląda egzamin z pływania? czy ktoś kiedykolwiek dostał się do tej bazy jakiej chciał/wpisał?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up