Travel Service (10-11.03.2016, WAW)

This topic contains 25 replies, has 16 voices, and was last updated by Profile photo of Adrianna Adrianna 1 year, 1 month ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Author
    Profile photo of anton87
    anton87
    Member

kolejny nabór do Travela, gdyby ktoś był zainteresowany. Info ze strony internetowej travela.
    http://www.travelservice.aero/en/about-company/career/cabin-crew-warsaw-poland-2/

Hej!

Właśnie zgłosiłam się na 1st Day – Assessment Day!
    Czy może ktoś z Was już był u nich na rekrutacji?? Może ktoś coś wie na temat tej firmy i warunków ?? Rozumie, że jest to czeska firma!

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje!.

Pozdrawiam,
    Ewelina

Profile photo of Kinga
    Kinga
    Member

Hej 🙂

Ja też się zarejestrowałam na godzinę 17:00. Czy u Was też w formularzu do wydrukowania po zaznaczeniu godziny 17:00 pokazała się godzina 01:00 PM? Ani to 10:00, ani 17:00 podana w ogłoszeniu :).

Do zobaczenia!

Profile photo of anton87
    anton87
    Member

ja tez sie wybieram, z tego co udało mi się znaleźć w sieci to są dwa testy, pierwszy z języka ang poziom B1, i drugi z wiedzy ogólnej. Kolejnego dnia jest rozmowa indywidualna, dla tych co zaliczyli testy. Słyszalem od znajomych, ze to fajna linia, super warunki i fajna atmosfera.

Profile photo of m.zytys
    m.zytys
    Member

Hey, byłam, widziałam (jeszcze nie wiem czy się dostałam 😉
    Na początku jest prezentacja firmy, taki krótki opis, później rzeczywiście test, angielski… nie powiedziałabym, że B1, raczej poziom podstawowy; no i test z wiedzy ogólnej, który wszystkich zaskoczył – były pytania z geografii, historii i matematyki, ale nie był wcale trudny. Większość pytań wielokrotnego wyboru. Powinniście mieć ze sobą CV, zdjęcie paszportowe i zaświadczenie o niekaralności.
    Kto zdał test, po południu dostawał sms z zaproszeniem na drugi dzień, gdzie odbywała się rozmowa. Przebiegała totalnie na luzie, pytania w stylu: opowiedz coś o sobie, dlaczego chcesz zostać cabin crew, czy umiesz pływać, itd.
    Atmosfera i ludzie bardzo mili podczas całego procesu rekrutacji. Dadzą znać 15 marca.
    Trzymajcie kciuki i Wam również życzę powodzenia 😉

Hej!

@kinga : Ja dostałam podobną informacje podczas rejestracji, także widzimy się jutro o 1.pm 😉

@anton87 : Gdzie znalazłeś wszystkie info na temat testu i całej rekrutacji ??? Byłoby super, gdybyś coś Nam podesłał z tego! 🙂 😉

@marlena Ż-tyś : dziękujęmy, teraz czas na Nas! 😉 Pzd! 🙂

Profile photo of Ela
    Ela
    Member

Hejka:)

Ktoś z grupy o 17-stej już dostał jakiegoś sms-a??

Profile photo of tralala
    tralala
    Member

wow, pozytywne zaskoczenie po dzisiejszej rozmowie 🙂 taka fajna atmosfera, 5 min i po sprawie 🙂 teraz tylko do 15 marca

Profile photo of Janette
    Janette
    Member

@tralala My czekamy od 23 lutego, także wielkie zazdro, że macie tylko te 4 dni czekania 😀 ja już nie mogę wytrzymać ;D

Profile photo of anton87
    anton87
    Member

potwierdzam, atmosfera była znakomita, super komisja, w szczególności przystojny pan w garniturze. Mam nadzieje, ze sie uda, czekamy cierpliwie.

Profile photo of Alexandra
    Alexandra
    Member

oj tak, rekrutacja była bardzo przyjazna 🙂 Dajcie znać gdy dostaniecie odpowiedź 🙂

Profile photo of Janette
    Janette
    Member

ja już dostałam 😀

Ja tez :)))

Profile photo of m.zytys
    m.zytys
    Member

Yeeaaa! Widzimy się na szkoleniu? 😀

Wiadomo :)))

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up