Travel Service

This topic contains 826 replies, has 138 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 4 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 827 total)
  • Author

mateusz
    Member

Linie lotnicze:
    Travel Service

Stanowisko:
    Cabin Crew

Miejsce pracy:
    Warszawa, Katowice

Minimum Requirements:

• Age 19+
    • Secondary Education (School Leaving Examination)
    • Clear criminal record
    • Attestation of safety training holder (Regulation 1178/ 2011) is an advantage
    • Physically fit with Medical Certificate second class ICAO
    • Fluent in English and Polish, both spoken and written
    • Only EU citizens
    • Excellent communication skills, Flexibility
    • No visible tattoos or body piercing

Recruitment process in Warsaw: 1st round – TESTING 12.2.2013 in the Courtyard by Mariott Warsaw Airport at 10:00 – 12:00 (beginning at 10:00) or at 13:00 – 15:00 (beginning at 13:00) Please bring with you: a printed cv., an ID card photo, a copy of Attestation of safety training (if you have any).

2nd round – INTERVIEW 13.2. or 14.2.2013 in the Courtyard by Mariott Warsaw Airport (more information received on 12.2.2013)

Recruitment process in Katowice: 1st round – TESTING 19.2.2013 in the Hotel Novotel Katowice Centrum at 10:00 – 12:00 (beginning at 10:00) or at 13:00 – 15:00 (beginning at 13:00) Please bring with you : a printed cv., an ID card photo, a copy of Attestation of safety training (if you have any).

2nd round – INTERVIEW 20.2.2013 in the Hotel Novotel Katowice Centrum (more information provided on 19.2.2013)

Migotka
    Member

Jak wygląda rekrutacja dla tych linii lotniczych?

FlyMay
    Member

Hmm z tego co piszą wygląda to na OD ,czy sie mylę?:D  PS: Dołączam sie do powyższego pytania:)

Migotka
    Member

Też mi się tak wydaje :). Nigdzie nie znalazłam adresu, na który należy wysłać aplikację. Czyli przychodzimy po prostu z wymienionymi rzeczami do wskazanego miejsca bez zaproszenia?

lotniczka
    Member

Wbijacie w Katowice czy Wawe ?

Luka
    Member

Wawa, a Ty? Chętnych pewnie będzie duuuużo..

Barto
    Member

Mam nadzieję, że nie będzie tu festiwalu próżności jaki miał miejsce na rekrutacji EA 😛

Wiola
    Member

haha 😛 dobrze podsumowałeś rekrutację w EA 🙂

Migotka
    Member

Dlaczego uważasz, że miał miejsce festiwal próżności?

Elissa
    Member

Wlasnie! Bez przesady!

Uwazam ze stewki frowajace na emiratach sa wyjatkowymi kobietami, bardzo odpowiedzialnymi, cieplymi i madrymi.

I wydaje mis ie ze trzeba cos soba reprezentowac zeby odwazyc sie na to zeby isc i zglosic swoja gotowosc do pracy w ich liniach i wyprowadzenia sie do totalnie innego swiata zostawiajac tutaj swoich wsyztskich bliskich.

Jesli juz to proznosc glupote i wies mozna spotkac na rekrutacjach do lin ktore bazuja tutaj w polsce!

Tu sie dziewczyny mieszaja strasznie i nie dziwie sie ze na takim wizz air przykladowo ze 120 dziewczyn odpada po pierwszym etapie lekka reka 104 i zostaje 16.

Barto
    Member

@elissa nie wiem czy zwróciłaś uwagę EA to skrót od Enter Air, a nie od EK Emirates 😛

• This reply was modified 5 years, 4 months ago by  Barto.

Barto
    Member

@migotka, szczególnie podobała mi się dziewczyna, która przyszła z mamą w mundurze pll lot.

B738
    Member

😀 😀 😀

Elissa
    Member

Przepraszam i zwracam honor absolutnie!

Sadzilam ze chodzi o Emiraty.

Co do Enter Air zgadzam sie w 100% aczkolwiek tutaj bym podyskutowalm na temat terminu “proznosc”.

Bo jelsi chodzi o urode to przydaloby sie tam jej troszke.

Bralam udzial w ich rekrutacji rok temu i po zobaczeniu tych dziewczynek, bo malo bylo kobiet rece mi opadly.

Zawsze sadzilam ze stewardesa powinna byc zadbana, kobieca, miec klase, wyksztalcenie i wzbudzac szacunek oraz podziw.

Natomiast te dziewczynki co tam ujrzalam to ani urody, ani glowy, ani klasy. Totalnie nic.

I tak jak pisalam tu na portalu juz wczesniej potwierdzam ponownie – ta linia lotnicza moglaby wyslac mi zaproszenie do pracy u nich, placic po 3/4tys zl miesiecznie a i tak bym sie tego nie podjela absolutnie.

lotniczka
    Member

Pomijając pomyłke  EK z EA , frUwające, błagam dbajmy o język polski.

The topic ‘Travel Service’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up