Travel Service

This topic contains 826 replies, has 138 voices, and was last updated by  Kris 3 years, 5 months ago.

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 827 total)
  • Author

assia
    Member

Hej hej 🙂
    Pisałam już wcześniej, że wybieram się we wtorek do Katowic. Jest ktoś z was z samych Katowic albo z okolicy kto mógłby mnie przenocować? Oczywiście jeżeli dostanę się na interview, na co po cichu liczę ;-);-) A jeśli nie, to znacie może jakieś tanie noclegi w Kato?
    W rewanżu mogę przenocować kogoś we Wro podczas następnych OD 🙂

FlyHigh
    Member

A` propos przydzielania bazy: ani ja nie mówiłam gdzie chce, ani oni nie pytali, uważałam za naturalne że jak rekrutacja w WAW to chciałabym pracować w bazie w WAW. Trochę się tym zmartwiłam;/

Hubert
    Member

Czy przybycie na godzinę 10:00 zwiększa według was jakkolwiek szanse, czy spokojnie można na 13:00? Chodzi mi o to, że muszę z Rzeszowa we wtorek dojechać i lepiej byłoby dla mnie pojechać troszkę później i pospać dłużej, niż wstawać o 3:00, żeby na 10 zdążyć.

mm
    Member

czy ktoś pamięta może konkretne daty szkolenia w Pradze?

Szymon
    Member

18.03 do (licząc równo 4 tygodnie) 15.04

Mateusz
    Participant

Czy na 10:00, czy 13:00, szanse są takie same 🙂

W Warszawie nie wszyscy załapali się na 10:00. Część musiała poczekać do 13:00, zabrakło miejsca w sali 🙂

Jeżeli chodzi o przydzielanie bazy – w ogłoszeniu jest napisane “base Warszawa, base Katowice” więc myślę, że rekrutacja w Warszawie powinna być do bazy w Warszawie, w Katowicach – do Katowic.

magda0328
    Member

Czy są wśród Was studenci zaoczni? Rozmawialiście z rekruterami czy istnieje możliwość zamienienia się z kimś w grafiku? Czy jest to w ogóle do pogodzenia? (W Wizzair bylam na rekrutacji i niestety to mnie wykluczylo)

Szymon
    Member

Ja planuję od tego roku, nie pytałem jak to miałoby wyglądać.
    Myślę, że raz się tu uda zamienić raz tam 😉

Hubert
    Member

To ja na 13 się wybiorę w takim razie. Dzięki za pomoc 🙂

SkJuliet01
    Member

@magda0328 napisał(a):
    Czy są wśród Was studenci zaoczni? Rozmawialiście z rekruterami czy istnieje możliwość zamienienia się z kimś w grafiku? Czy jest to w ogóle do pogodzenia? (W Wizzair bylam na rekrutacji i niestety to mnie wykluczylo)

Kurcze na serio w Wizzie cie wykluczyli z tego względu?? To ja sie zaczynam zastanawiać w których liniach i czy wogóle przyjmują studentów zaocznych ;/;/

magda0328
    Member

Tak, tylko ze ja mam zjazdy co tydzien czyli 2 dni w tygodniu

Wenezuela
    Member

No to faktycznie masz mocno ograniczoną dostępność… Ja mam co 2 tygodnie i też mnie babeczki zapytały czy to ogarnę, bo lotów jest dużo. Powiedziałam, że załatwianie wszystkiego w szkole biorę na własną odpowiedzialność i dla nich to było ok. Ale i tak wiem, że jeśli mi się uda to łatwo nie będzie. Dużo zależy tu od Twoich wykładowców, bo wątpię, żeby linach lotniczych dało się pracować wyłącznie od poniedziałku do piątku.

assia
    Member

Mi sie wydaje ze dużo zależy od tego, na którym jesteś roku 🙂 Ja też studiuję zaocznie, ale został mi już ostatni semestr – zajęć jest mniej i wydaje mi się że prowadzący nie powinni robić problemów 🙂 Zresztą – policzyłam że do 15 kwietnia jakby był kurs w Pradze można wracać do Wrocławia (lub innego miasta) raz na dwa tyg na weekendy na pewno (skoro było mówione że kurs jest od pon do piątku).
    Najważniejsze to być dobrej myśli 🙂 A gdyby co, to studia zawsze można będzie dokończyć – szcególnie jak komuś już niewiele zostało.

Ickarus
    Member

Witam,

Czy ktoś może dać znać, ile dziś w Katowicach było osób ?

Szymon
    Member

A tak to robili na zachodzie :d

The topic ‘Travel Service’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up