Travel Service

This topic contains 826 replies, has 138 voices, and was last updated by  Kris 3 years, 3 months ago.

Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 827 total)
  • Author

anneczkag
    Member

Dziś na pierwszej turze o 10:00 było ok. 50 osób. Atmosfera była bardzo sympatyczna i test pisaliśmy przez 45 minut.

A co najważniejsze – dostałam już sms i mam jutro rozmowę o 9:00! 😀

mangiare
    Member

Dziś w Kato na godz. 13 było może z 40 osób. Nie liczyłam ale było baaardzo mało ludzi. Ja juz dostałam od nich smsa z zaproszeniem na jutrzejsza rozmowę.

Michał
    Member

czyli nadal w grze, myslalem ze wiecej osob sie pojawi.

sniezkaaa
    Member

ja na 10.30 ! 🙂 ktoś jeszcze ;D?

assia
    Member

Ja tez na 9, czyli chyba bede w tzw. pierwszym rzucie 🙂 Nie wiecie o ktorej zaczynaly sie rozmowy w Warszawie??

lotniczka
    Member

sniezka ja tez na 10.30 🙂

Hubert
    Member

9:00

Sierra
    Member

roznie, jedni na 10, drudzy na 13, inni na 14 30

A320
    Member

Hej! Jak wrażenia po dzisiejszej rekrutacji?

anneczkag
    Member

na 9:00 baardzo milo – w pomieszczeniu gdzie czekaliśmy jak i na rozmowie :))

Lena737
    Member

A ja mam takie pytanie, ile trwały Wasze rozmowy? Mam wrażenie, że moja przebiegła bardzo szybko 😮

A320
    Member

chyba u wszystkich było miło. Ja też wchodziłam o 9 , rekruterzy wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie ,jednak ciężko przewidzieć jaki będzie rezultat rekrutacji. Moja rozmowa trwała jakieś 10-15 min .

Szymon
    Member

U mnie wyszło trochę ponad 20 minut. Byłem pozytywnie zaskoczony samą rozmową 🙂
    Dobrze, w Katowicach już się odbyło wszystko to niedługo powinni rozsyłać maile, jakby nie patrzeć za tydzien będziemy wiedzieć czy i z kim się zobaczymy w Pradze 😉

lotniczka
    Member

Moja tez przebiegła bardzo szybko i mam wrażenie ,że więcej porozmawiałam z rekruterami na temat różnic w czeskim i słowackim niż o pracy. Ale pozytywnie 🙂

Kris
    Member

Dajcie znać jak ktoś dostanie maila.

The topic ‘Travel Service’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up