Travel Service

This topic contains 826 replies, has 138 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 1 month ago.

Viewing 15 posts - 676 through 690 (of 827 total)
  • Author

czegosbrak
    Member

gratulacje, ja pewnie oblałam go, w ogole nie ktore pytania z wiedzy ogólnej z historii.. lekkie przegięcie..

Pękacka
    Member

heej! rozumiem, że te rozmowy odbywają się w tym samym Mariocie, gdzie dziś był test???

martfa
    Member

jakie byly pytania??

Marcelina
    Member

Martfa o jakie pytania Ci chodzi, z ktorej kategorii?
    Z gramatyki, czytanki-uzupelnianki a moze z wiedzy ogolnej?
    Dalo sie przejsc, nie bylo az tak trudno, ale ja pasuje…szkolenie w PRG 4-5 tyg, a jestem mama …

Asia Bieńko
    Member

Niektóre pytania z wiedzy ogólnej (bylo ich 22)
    wszystkie abcd:
    czy miasto karachi jest stolica jesli tak to jakiego panstwa, kto byl pierwsza osoba na ksiezycu, stolica argentyny, stolica Irlandii, czym byl LZ hindenburg, poziom morza martwego, zaznacz ktory z pisarzy z podanych dostal nobla, kto pierwszy przelecial nad kanalem la manche, jak nazywa sie inaczej rzeka Chuang he, kto skomponowal A little night music, z jakiego okresu pochodzi architektura Art nouveau, najglebsze miejsce na swiecie, jaki prezydent rzadzil usa za czasow II wojny swiatowej, jakie wyspy wchodza w sklad balearow, do jakiego panstwa nalezy kreta.

Karolina
    Member

ale to był test? 😛 Czy te odpowiedzi z głowy?

Zofia
    Member

test:) kto jeszcze dzis? kolezanka zapamietala duzo pytan wow. faktycznie niektore byly dziwne ae ogolnie ang wiedza ogolna nie byly straszne

Jaką stawkę oni proponowali za te 80 h w miesiącu, 2000? czy tak była jakaś końcówka?

Asia Bieńko
    Member

To był test abcd, pytania na koniec zanotowałam te ktore wydały mi sie ‘ciekawe’. Stawka to 2300 pln brutto/msc + za kazda godzine latania 20 zł brutto i za każde lądowanie 11 zł brutto. Godzin w msc od 80-100 max.

Krystian
    Member

Jak na początek to w porządku stawka, ale zastanawia mnie to po co robiony jest test z wiedzy ogólnej? 😀 Rozumiem pytania z zakresu geografii, ale reszta? Ktoś mi to wyjaśni? 😀

Pozdrawiaam :))

martfa
    Member

yyyy, no nie wiem czy sa to latwe pytania :o:o

heey
    Kochanie czy ktoś z obecnych wybiera się jutro na rekrutację do Poznania ?? :))

Kochani*

Monika
    Member

Hey, Czy ktoś ma jeszcze jutro rekrutacje w warszawie?

martfa
    Member

Ponoć proponuja umowe juz bez extra kasy za diety i bez pobytow?

The topic ‘Travel Service’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up