Travel Service

This topic contains 826 replies, has 138 voices, and was last updated by  Kris 1 year, 10 months ago.

Viewing 15 posts - 796 through 810 (of 827 total)
  • Author

Szymon
    Member

Pisałem o informacji podanej na stronie interentowej http://www.travelservice.aero

areek
    Member

tutaj na ogłoszeniu jest już Mariott w waw więc dość szybko działają i widocznie musiał to być błąd przy pisaniu ( czy tam przy ctrl+c; ctrl+v 😉 )
    http://www.pracuj.pl/praca/cabin-crew-katowice,oferta,3811159?utm_source=ja&utm_medium=email&utm_campaign=ja_jaoff_relevant_daily_tagRel1_offer&jausrid=23184290&jaid=5972354&webid=3811159&_gpt_japid=219239595

Yolka wood
    Member

Czy ktos juz ma wiecej informacji w sprawie szkolenie w pradze, ja mam tylko maila z niedzieli ze mnie przyjeli I dalsze info later…I Dalej nic??

mienia
    Member

ja tez Nic jeszcze nie dostalam;/

padmeamidala
    Member

http://cabincrew24.com/forum/topic/cala-prawda-o-lataniu-w-pl/

Miejmy nadzieję, że ten opis TravelService z pierwszego posta nie jest zgodny z prawdą 😀

Loona
    Member

Oj, wiele prawdy w tym co napisali (nie pisze tylko o Travel Service) 😉

Szymon
    Member

@padmeamidala

Komuś chyba się zebrał trochę kwasu tu i ówdzie i musiał go wyrzucić z siebie 😉
    Po pierwsze to z góry mówią, że jest to praca na sezon + może, w ramach zapotrzebowania, przedłużenie umowy na zimę – nie rozumiem czemu niektórzy czują się w tym miejscu oszukani.
    Po drugie, fakt, Czesi są uprzywilejowani ale nie na zasadzie, że oni zgarniają po 10000 euro/mc i latają dwie Teneryfy z pobytami w miesiącu. Bez przesady…

Atmosfera zarówno w WAW (wiem z doświadczenia) jak i KTW (wiem ze słyszenia 🙂 ) była przyjemna a i na warunki nikt specjalnie nie narzekał (bo i nie było na co biorąc pod uwagę polski rynek).

Także na luzie, do ostatnich kręgów piekielnych nie trafiliście na pewno 😉

P.S. Dajcie znać czy “Szestka” jeszcze stoi na miejscu i ma się dobrze 😉

Kiss-and-fly
    Member

Szestka jest niesmiertelna:D

Prawda trochę jest, zwłaszcza na początku dało się odczuć że się jest pracownikiem jakby innej firmy;-) teraz już mniej chociaż z tego co wiem to “pobytowo” nadal Czesi wypadają lepiej;-)

lukaasz
    Member

Jak ktoś się zakręci to da się przenieś do Pragi.
    Za to Polacy wypadają lepiej pod innymi względami. A gdzie lepiej zależy od tego na czym komu zależy.
    A opcje pobytowe mocno ograniczył nasz narodowy pasożyt.

• This reply was modified 2 years, 8 months ago by  lukaasz.

padmeamidala
    Member

Apropos pobytów czy ktoś z pracujących teraz bądź kiedyś w Travel może powiedzieć jak to mniej więcej wygląda? Czy mimo wszystko większość czasu zlatuje się do macierzystej bazy czy takie pobyty zagraniczne zdarzają się często i ile średnio trwają?

lukaasz
    Member

Tak mniej więcej to zawsze wraca się do swojej bazy, prędzej czy później.
    Ilość pobytów zagranicznych w miesiącu raczej nie przekracza 25.
    Długość pobytów to gdzieś pomiędzy 12h a 6 miesięcy.

padmeamidala
    Member

Zabawne 🙂 a tak serio?

• This reply was modified 2 years, 8 months ago by  padmeamidala.

Kiss-and-fly
    Member

@lukaasz, nie mów że to pasożyt narodowy, niestety dobrze wiesz że gdyby TVS oferował szeroki standard bez przysiadów to nadal by było jak było;-)

areek
    Member

gdyby szeroki standard bez przysiadów był oferowany bez strat to by tego nie było, bo szeroki standard lata po kosztach za pieniądze podatników ciesząc się tym, że generuje mniejsze straty niż gdyby samoloty stały co z logicznego punktu widzenia nie ma prawa bytu

lukaasz
    Member

@Kiss-and-fly, właśnie z tego co ja wiem TVS nie był by w stanie latać Drimlajnerem po takich cenach jak LOT. LOT nie musi martwić się zarabianiem więc może sobie latać poniżej kosztów i lata. Bo polskiemu standardowemu paxowi turystycznemu nie zależy czym leci, byle było taniej i nowe fotele były. Dlatego nie mogą latać drimem drożej niż TVS 738, bo by się wakacje nie sprzedały. Najpóźniej w 2017 lot zakończy zabawę z czarterami.

<b>”Pasożytnictwo – forma współżycia dwóch organizmów, z których jeden czerpie korzyści ze współżycia, a drugi ponosi szkody.”</b>
    lot doskonale wpisuje się w tą definicję dlatego jest pasożytem.

@padmeamidala, mój post ma ten sam poziom powagi jak Ty na Geonosis tuż przed wwiezieniem was na arene.

• This reply was modified 2 years, 8 months ago by  lukaasz.

The topic ‘Travel Service’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up