Travel Service 20-21 Luty Katowice

This topic contains 18 replies, has 11 voices, and was last updated by  aaaaaa 6 months, 2 weeks ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Author

areek
    Member

xx
    Member

Orientuje się ktoś jak i gdzie odbywa się szkolenie?

olkaaa
    Member

Czytałam, że ponoć szkolenie odbywa się w Pradze, ale nie wiem jak teraz. Dostałeś/aś zaproszenie na 20 lutego?

xx
    Member

Tak, dostałam, jednak nie wiem na 100% czy się wybiore. Zastanawiam się czy będzie jeszcze jedna rekrutacja na sezon letni (w tamtym roku podobno były dwie).

olkaaa
    Member

Też dostałam i nie wiem czy się wybiorę, ponieważ bardziej odpowiada mi właśnie praca tylko na sezon letni. Nie wiedziałam, że były dwie w tamtym roku. Kurcze…byłoby super, gdyby teraz też była.

xx
    Member

Mnie ten marzec bardzo średnio odpowiada właśnie. Gdyby jeszcze szkolenie było w Polsce to jeszcze bym to jakoś pogodziła, ale w Pradze będzie ciężko. Zastanawiam się bo szkoda iść i zmarnować swój i ich czas.

aaaaaa
    Member

Hej 🙂 mysle czy wybrac sie na rekrutacje 20 i mam pytanie czy toś juz była na czyms takim i mógłby powiedziec jak wyglada test z j.angielskiego i test z wiedzy?i czy za szkolenie sami sobie płacimy?

Daria
    Member

Witam, też proszę o informację o rekrutacji, gdzieś doczytałam, że jest test z języka angielskiego, test wiedzy ogólnej (pytanie czy także po angielsku? ) i czy rozmowa po teście też obywa się wyłącznie w języku angielskim?

aaaaaa
    Member

Z tego co wiem to test z wiedzy ogólnej tez jest w jezyku angielskim tak jak i rozmowa.

xx
    Member

Wszystko jest w języku angielskim, test z angielskiego i test z wiedzy ogólnej, następnie rozmowa z HR.
    Mnie najbardziej ciekawi gdzie odbywa się szkolenie.

olkaaa
    Member

Co do testu znalazłam informacje, że jest podzielony na 3 części: gramatyka -30 pytań, leksyka-30 pytań oraz trzeba uzupełnić luki w tekście podanymi słowami. Pytania zamknięte. max 70 pkt. Tylko to są informacje z 2014 roku.

lotniczka
    Member

Test jest po angielsku, z wiedzy ogólnej +test z angielskiego. Nie ma sie czego bać. Rok temu szkolenie dla początkujących było w Warszawie a tylko symulator, pływanie i egzaminy w Pradze. Za żadne szkolenie się nie płaci, Travel to porządna,czeska firma 😉

aaaaaa
    Member

A wiecie może na jakim poziomie jest ten test z angielskiego? i co to są za pytane w wiedzy? bo pierwszy raz se z takim testem spotykam ;o

Karolina
    Member

Ja się wybieram 20stego 🙂 moja pierwsza rozmowa wiec nastawiam sie na zebranie doswiadczenia 😉

m.zytys
    Member

Raczej nie będzie kolejnej rekrutacji, w zeszłym roku były dwie w Warszawie i jedna w Kato, ale potrzebowali dużo więcej ludzi.
    Testy są łatwe, jeżeli mówicie płynnie po angielsku to nie będziecie mieć problemu.
    Pytania z wiedzy ogólnej czyli np. największe jezioro w Polsce, ile mamy województw i gdzie znajduje się lotnisko im. Jana Pawła II.
    Szkolenie odbywało się w Warszawie i trwało ok miesiąca – w Pradze tylko kilka dni.
    Czas od kwietnia do października to w sumie taki lotniczy “sezon letni”

Polecam i życzę powodzenia!

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up