TRAVEL SERVICE baza WAW, POZ sezon 2014

This topic contains 183 replies, has 53 voices, and was last updated by  Arabeska 4 years, 6 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 184 total)
  • Author

Nibelung
    Member

http://www.travelservice.aero/career/

Zaczęły się rekrutacje, sezon lato 2014.

martfa
    Member

jak tam w ogole jest? warto aplikowac? pewnie tez na 6 miesiecy…

embraer88
    Member

Czy to Travel, czy Enter, czy Bingo, czy Small tak naprawdę w większości przypadków jest to praca ogórkowa. W każdej firmie jest stara gwardia, która jakoś się trzyma. Najłatwiej jest zatrudnić świeżaka i pozbyć się świeżaka. Czech Czecha na zime nie zwolni. Litwin Litwina też. Tak naprawdę, jeśli chce się popracować więcej niż 6 miesięcy to LOT/EuroLOT choć teraz bywa różnie albo Norwegian, Air Berlin bądź arabusy 🙂

jeżeli chodzi o Travela, ale też o Smalla i Enter to nawet stara gwardia nie może być pewna swojego. Wystarczy popytać pracowników;-) Tudzież obecnych forumowiczów, czyż nie? Może zdradzą jakież to perturbacje miały miejsce w tym temacie w zeszłym roku? 😉

lotniczka
    Member

Chyba nawet mniej niż 6 miesięcy 🙂

martfa
    Member

no to dupka! 🙂 to dobre dla kogos, kto nie ma pracy…

lukaasz
    Member

Dokładnie jak mówi embraer. Lepiej do lotu za 1900zl, lub eurolotu na wlasna umowe + szkolenie za własną kasę.
    Co tam travel który bierze ludzi na umowę już od szkolenia, i nawet jeśli się nie zostanie po sezonie to bez problemu wydaje papiery. No i płaca też całkiem godna. Dopiero po tym sezonie nikt z nowych nie został a tak zawsze zostawali.
    Tylko ciężko, narobić się trzeba, na pobyty wysyłają, związków niema, rajstop nie dają.
    Lepiej w locie z podatków innych pensje dostawać, i małpkę zawsze wynieść można, wrapy i kanapki z biznesu można zabrać i nawet kasy na jedzenie się nie wydaje więc egzystować się da.

• This reply was modified 4 years, 10 months ago by  lukaasz.
    • This reply was modified 4 years, 10 months ago by  lukaasz.

SkJuliet01
    Member

a czy wie ktos jak wygląda interview po tym tescie pierwszego dnia? I ten test to z angielskiego,co nie?

lukaasz
    Member

Test z wiedzy ogólnej, po angielsku.
    Jeśli nic się nie zmieniło to jest rozmowa. Po angielsku. Dlaczego, skąd, poco, co wcześniej.

SkJuliet01
    Member

Dzięki 🙂 czyli żadnych scenek,prac grupowych,itp?

lukaasz
    Member

Ja tak miałem, ale nie obiecam Ci co będzie w tym roku.

MeJet
    Member

ID Card photo…nalezy przyniesc wywołane?

Ale czemu u nich na stronie jest napisane że interview 4.02.2013 r a nie 2014????
    I niema też jak aplikować czyli trzeba po prostu zjawić się na rozmowie?

Ola
    Member

Wydaje mi się, że z tym rokiem to jest po prostu błąd. A co do braku możliwości aplikacji ja też zrozumiałam, że po prostu trzeba przyjść na rozmowę. Ja mam trochę inne pytanie. Od czego zależy czy drugi etap będzie 5 czy 6 lutego?

Alice
    Member

Zdjęcie może być zarówno wywołane jak i wydrukowane, byle wyraźne. Rok jest błędnie napisany, ale sugeruję na bieżąco monitorować czy przypadkiem data się nie zmieni. I tak, należy po prostu pojawić się pierwszego dnia, posłuchać co mają do powiedzenia i napisać test z angielskiego. Po teście otrzymuje się (lub też nie) smsa z zaproszeniem na kolejny etap czyli na rozmowę. A dzień (5 lub 6) zależy od liczby osób, która pojawi się pierwszego dnia, bo mogą nie wyrobić się w ciągu jednego dnia.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up