TRAVEL SERVICE baza WAW, POZ sezon 2014

This topic contains 183 replies, has 53 voices, and was last updated by  Arabeska 4 years, 6 months ago.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 184 total)
  • Author

A właśnie wiece jak to jest, np lecimy na Kanary. To odrazu po turnaround zabieramy nowych pax i wracamy czy jak ? Bo cały czas się zastanawiam 😉

lukaasz
    Member

Zależy jak się ułoży. Czasem niema pobytów, czasem są 12h, czasem 3 dni. Ale jeśli zostaniesz na zimę i będziesz chciała to w restauracjach koło hotelu będą Cię z imienia znali i wiedzieli co lubisz.

Piotr Gr
    Member

Baza POZ. Dostał ktoś już jakieś informacje na temat szkolenia i wszystkich formalności?

krzychu510
    Member

Czekamy, na razie nic.

Amouage
    Member

… jeśli zostaniesz na zimę… JEŚLI.

kira_ewelina
    Member

Krew mnie zalała, jak dostałam dzisiaj dwa maile i zobaczyłam ile będzie biegania w tą i z powrotem i pieniędzy potrzebnych…żeby skompletować wszystkie papiery… jak to się mówi. Life is a b1tch.

Pytanie,
    Dlaczego chcą medycyny pracy jeżeli i tak trzeba iść na badania lotnicze. x_X…

QQ

martyna
    Member

wszyscy już dostali te maile ? bo ja nic nie mam póki co

Wildcat
    Member

ja też nic nie dostałam jeszcze, Martyna która baza bo ja WAW?

martyna
    Member

ja też waw. To czekamy, chociaż trochę już długo;)

Ja też nic, baza POZ, wykurzyła mnie Wawa 😉

Wildcat
    Member

hmm no to nie wiem dziewczyny może chodzi o doświadczenie bo wtedy kurs krótszy i załatwiania mniej to i później dadzą znać:P

lukaasz
    Member

<cite>@kira_ewelina napisał(a):</cite>
    Pytanie,
    Dlaczego chcą medycyny pracy jeżeli i tak trzeba iść na badania lotnicze. x_X…
    QQ

Bo polskie prawo pracy wymaga medycyny pracy, a europejskie prawo lotnicze wymaga badania lotnicze.

kira_ewelina
    Member

Lukaasz nie pocieszyłeś :P, miałam cichą nadzieję, że to po prostu pomyłka :X

lukaasz
    Member

Chcesz latać to się przyzwyczaj że to nie tylko pobyty i piękne widoki z kokpitu. Szkolenia, rekarenty i inne, z książek najczęściej czytasz manuala i poprawki do niego.

kira_ewelina
    Member

Udam, że tego nie przeczytałam. Takie uwagi Sherlocku to zachowaj dla siebie.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up