Travel Service-szkolenie

This topic contains 15 replies, has 9 voices, and was last updated by  Julia 1 year ago.

Viewing 16 post (of 16 total)
  • Author

Julia
    Member

To, że studiowałaś na UW jeszcze nie oznacza, że skończyłaś poważny(czyli wymagający realnej i cięzkiej nauki) kierunek wiec nie wiem po co ten zbędny odnośnik? Skoro byłaś w stanie wyjechać w maju,a nie miałaś indywidualnego toku studiów to już jednak pokazuje, że coś jest nie halo. Chyba, że pozwalali ci zdawać w poprawkowej. Nie, nie chce cie obrazić, ale nie znam żadnego studenta z żadnej uczelni (m.in. UJ), który mógłby sobie wyjechać w maju i wszystko olać. Najszybciej jest to możliwe na początku czerwca.
    A co do reszty wypowiedzi-nie założyłam wątku, żeby wylewać jakiekolwiek żale tylko po to, żeby zapytać o konkretną rzecz. To, że się tym zdziwiłam i potem rozmowa poszła w tym kierunku to chyba nie jest żaden problem?
    Ja również tak jak ty mam prawo wyrażać opinie i rozmawiać. To ty weszłaś w ten wątek i mnie zaatakowałaś, a nie odwrotnie. Nikt tu nie wylewa żali tylko normalnie po ludzku rozmawia i to ty za przeproszeniem się wtrąciłaś w te rozmowę tylko po to, żeby krytykować. Skoro uważasz nasze jak to nazwałaś “żale” za śmieszny temat to się po prostu nie wypowiadaj i daj pogadać ludziom, których to interesuje i którzy chcą coś obgadać:)
    Jeżeli komuś tu brakuje kultury to tylko i wyłącznie tobie, bo dopóki się nie pojawiłaś rozmowa toczyła się w bardzo przyjazny sposób.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up