Virgin Atlantic

This topic contains 19 replies, has 10 voices, and was last updated by  Alina 4 years, 8 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author

Radek
    Member

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi liniami? Z niecierpliwością czekam na rekrutację, chociaż tam się chyba jeszcze trudniej dostać niż do BA.
    Trochę jestem zaskoczony, bo dowiedziałem się, że ludzie w kwietniu zaczynają treningi, a śledziłem ich stronę od dobrych kilku miesięcy, więc nie wiem, kiedy była ta rekrutacja.

matylda
    Member

Hej, ja też często odwiedzam ich stronę ale jeszcze nie widziałam ogłoszenia o rekrutacji…

bejbella
    Member

Ja znalazłam coś takiego:

http://careersuk.virgin-atlantic.com/customer-services/cabin-crew.html

również chciałabym tam kiedyś pracować,ale to dopiero kiedyś…. narazie mam naście latek i tysiące pomysłów na prace związaną z lataniem. Czekam na informacje może ktoś był na rekrutacji albo coś i podzeli się wiedzą?????

Na razie nie ma rekrutacji…

bejbella
    Member

Wiem że nie ma, dałam tylko linka jakby ktoś chciał poczytać o pracy u nich….

Radek
    Member

Stało się!

Strona przeżywa prawdziwe oblężenie. Czeka się kilka minut na otwarcie poszczególnych sesji.

Rekrutację zamykają jutro o godz. 16.

Mateusz
    Participant

Jezu. Co za pytania w aplikacji. Ktoś na nie odpowiedział??

Kiss-and-fly
    Member

Ni diabła nie moge wejśc do tego!!!! :///

purser
    Member

Wczoraj strona wczytywała sie wieki. Dzisiaj rano już lepiej, aż wreszcie udało się wysłać aplikację! 🙂
    PS macie jeszcze 1.15h

Radek
    Member

Mateusz, pytania bardziej klasyczne już być nie mogą; jak sobie poradziłeś w grupie i jaką rolę odegraliście jako grupa. Drugie dotyczyło wydarzenia kiedy doskonale obsłużyłeś klienta. Miałeś coś innego?

Kiss-and-fly, ja wczoraj próbowałem prawie cały dzień i udawało mi się wysłać aplikację krok po kroku.

Kiss-and-fly
    Member

3 h wypełniania przez wolne łącze, a dzisiaj… Application status: NEVER COMPLETED

porażka;/

Radek
    Member

A dostałeś potwierdzenie na maila, że aplikacja została złożona? Sprawdziłeś po złożeniu aplikacji jej status, który powinien był się zmienić na “submited”?

purser
    Member

Potwierdzenie email’em i status pozytywne do tej pory.

Kiss-and-fly
    Member

potwierdzenia nie dostałem, kilknałem submitt i mi wyskoczylo dziekujemy itp, a wczoraj spojrzalem ze jest taki status:(
    mozxe to i dobrze, zle mi w czerwonych szpilkach;-)

purser
    Member

Podziekowali mi wlasnie.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up