warunki pracy w Qatar Airways

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  julia 9 months, 4 weeks ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

Olga
    Member

KaSja
    Member

Ludziom jednak ciężko dogodzić 🙂 chcieliby zarabiać kilka tysięcy, zwiedzać przy okazji świat za darmochę, pić drinki i bawić się, ale bez żadnych wymagań ze strony pracodawcy. Nie pracowałam w Qatarze i znam linię tylko z opowieści znajomych. Jedni mają bardzo pozytywne wspomnienia, drudzy – negatywne. Wszystko zależy od człowieka i jego podejścia, a także ludzi na jakich się trafi w trakcie pracy. Artykuły jak tn z linku nie są do końca wartościowym źródłem informacji. Dobrze mieć świadomość, że wyjeżdża się do pracy przede wszystkim, a nie na wieczną imprezę 🙂 że być może nie będzie tak pięknie jak opisywali rekruterzy na AD. Nie mniej jednak, jak można zebrać same minusy w jednym tekście i oczekiwać, że będzie on brzmiał obiektywnie? Poza tym wypowiadają tam ludzie, którzy pracują po kilka lat w QA, więc sądzę, że taka straszna krzywda im się nie dzieje 😉 Fakt – podobno mają tam rygor i niektóre dosyć bzdurne reguły, ale myślę, że podobne “doświadczenie zawodowe” można zebrać w Polsce (nie tylko w lotnictwie) za duuużo mniejsze pieniądze 🙂

• This reply was modified 3 years, 8 months ago by  KaSja.

julia
    Member

Cześć, piszę artykuł o pracy w liniach lotniczych i poszukuję osoby, która pracuje/pracowała w Qatar airways i zgodziłaby się odpowiedzieć na kilka pytań.
    Piszcie tu lub na ju_mard@wp.pl

• This reply was modified 9 months, 4 weeks ago by  julia.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up