Witam

This topic contains 4 replies, has 4 voices, and was last updated by  es 3 years, 4 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author

Od jakiegoś czasu chodzi za mną myśl żeby spróbować i wybrać się na rekrutację ale mam sporo pytań.
    1 Na ta chwile widzę trzy daty spotkań jedno w Warszawie 20.02 ale to trzeba się wybraćpo wysłaniu aplikaji internetowej i czekać na zaproszenie ?
    2 jest open day w Gdansku 23.03 i czy tu tez trzeba aplikować po przez internet ? czy wystarczy się wybrać z CV i zdjęciami ?
    Nie wiem na które za pierwszym razem wybrać ?
    Zadnych badań nie trzeba robić teraz ?

I czy ktoś jest jeszcze kto będzie się wybierał na te najbliższe rekrutacje i może się podzielić jakimiś uwagami ?

Kris
    Member

Witaj,

Jeżeli jest Assessment Day – tylko dla zaproszonych.
    Open Day – dla wszystkich.

Żadnych badań teraz nie musisz robić. Jeżeli wybierasz się na Open Day lub zostaniesz zaproszona na Assessment – weź CV i zdjęcia.

dorota
    Member

Hej Magda, Ja wybieram się 23/03 do Gdanska, na OD ! będzie to mój pierwszy raz !
    przygotowuje się caly czas, jednak najbardziej martwa mnie scenki i zadania grupowe bo kompletnie nie wiem jakie odpowiedzi sa dobre etc hahah buziak

es
    Member

@magdalena-drozdz
    możesz aplikować online, ale formularze zajmuja troche czasu (tylko kompletna aplikacja idzie dalej:) jeśli rozpatrza ja pozytywnie, po 3-6tyg dostaniesz zaproszenie na Assessment Day (bedzie tez wzmianka ze mozesz sie pojawic na kazdym innym wydarzeniu org przez Emirates takze poza granicami Polski) na AD muisz zabrac:
    -kopie invitation letter
    – Cv po angielsku
    – zdj formalne calej sylwetki (u nas zabierala tylko to, zadnych zdj twarzy itd nie trzeba, wiec nie ma co sobie nimi zawracac glowy i tracic czas)

wg mnie masz niewiele czasu, wiec najlepsza opcja wydaje sie byc OD w Gdansku, muisz miec ze soba zdj i Cv, na OD przychodzi zwykle b. duzo ludzi i czesto trwaja nawet ponad 2dni.. przez pierwszy dzien rekruterka analizuje CV i wybiera kto przechodzi dalej, w przypadku AD jest to juz za nami.

Dziewczyny, jesli macie jeszcze jakies pyt to smialo piszcie, pzdr!

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up