Wizz Air

This topic contains 240 replies, has 116 voices, and was last updated by  Agnieszka 9 months ago.

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 241 total)
  • Author

Ann
    Member

Magda, dokładnie tak to wygląda niestety. Ja dostałam się w sierpniu 2016 do Wizza do bazy Wwa, koleżanki z mojej rekrutacji, które rozpoczęły szkolenie dokładnie 5 września 2016, pierwsze pieniądze otrzymały na początku stycznia 2017. Całe 4 miesiące jesteś bez wynagrodzenia. Szkolenie trwa 5-6 tygodni, po czym oczekujesz miesiąc na atestacje, następnie odbywasz loty obserwacyjny, treningowy i egzaminacyjny (również niepłatne), dopiero wtedy wchodzisz w normalny grafik i po przepracowanym miesiącu dostajesz wypłatę.

Jest to cieżka sprawa, bo 4 miesiące trzeba się jakoś utrzymać na szkoleniu w Katowicach, bo linia nie opłaca Ci absolutnie niczego. Zakwaterowanie, wyżywienie, dojazdy, transport itp. we własnym zakresie.

Gordon
    Member

Wybieram się na rekrutacje do Wizz Air w Warszawie 9 lutego jeśli ktoś również ma zamiar jechać prośba o kontakt priv 🙂

• This reply was modified 1 year, 5 months ago by  Gordon.

Kuchcinka
    Member

Hej jest tu ktoś z rekrutacji w Gdańsku 2.02.17? 🙂 z tej storny Kasia (ta z Poznania ;] ) zadzwonili do mnie dzisiaj i zaprosili do współpracy, fajnie by było gdyby udało mi sie zgadać z kimś z tego naboru 🙂

Kuchcinka
    Member

Jest tu ktoś kto zaczyna szkolenie w Gdańsku 6.03?

Kuchcinka
    Member

Dla osób którym bardzo zależy na wizzair mogę powiedzieć ze na chwile obecna ciagle brakuje ludzi do Katowic i Gdańska. Rekrutacje odbywają się wszędzie ale oni na tyle ile mogą próbują namawiać ludzi do zmiany preferowanej bazy. Ja się uparłam na Poznań ale bardzo namawiano mnie na Gdańsk, ostatecznie zgodziłam się na ewentualna Warszawę pod warunkiem przeniesienia po max roku do Poznania. Na szczęście ostatecznie dostałam się tak jak chciałam do Poznania, jednak na szkolenie na 6 tygodni muszę jechać do Gdańska.

Co do tego jak wyglada rekrutacja to wszystko tu zostało już wcześniej napisane i podpisuje się pod wszystkim. Z mojego doświadczenia mogę tylko powiedzieć ze wcale u mnie nie trwało to cały dzień bo spotkanie zaczęło się o 9 i o 14 siedziałam już w pociągu z powrotem do Poznania (a przeszłam cała rekrutacje). Atmosfera była bardzo sympatyczna zarówno wśród rekruterow jak kandydatów. U nas na starcie było ok 30+ osób po pierwszym etapie zostało 8 i do końca już nikt nie odpadł. Nie mam niestety pojęcia ile osób z mojej rekrutacji ostatecznie się dostało sądzę ze dowiem się dopiero na szkoleniu czy zobaczę jakieś znajome twarze.
    Aha i co do referencji to nam powiedziano ze są one KONIECZNE, wystarczyło podać numer telefonu np do byłego pracodawcy. Ja na rekrutacji byłam w czwartek, w piątek moja była szefowa otrzymała od nich telefon, a w poniedziałek zadzwoniono do mnie zapraszając mnie do współpracy nadal jednak negocjując bazę do której miałam trafić 😉 ostatecznie we wtorek dostałam informacje ze udało mi się dostać do Poznania tak jak chciałam.

Marta
    Member

Chętnie aplikowałabym do GDK gdybym nie musiała czekać jeszcze 2 miesiące :/
    Jak rozumiem 6 miesięcy nadal obowiązuje, gdyby sie odpadło na rekrutacji?
    P.S. Potrzebują ludzi, ale odsiew jest spory…

• This reply was modified 1 year, 5 months ago by  Marta.

Kuchcinka
    Member

Tak 6 miesięcy trzeba odczekać po nieudanej rekrutacji.

Anonymous

To nie jest prawdą, że trzeba odczekać :). Jeżeli odpadniesz w final interview wtedy musisz czekać, bo trafiasz do ich bazy danych. To samo z Emirates. Niby trzeba czekać pół roku, a wcale to tak nie wygląda :). Moja koleżanka była w lipcu na rekrutacji w Warszawie odpadła na 3 etapie i na kolejnej w listopadzie również się pojawiła i nikt jej nie zabronił brać udziału. Co więcej doszła do final interview i dopiero teraz musi odczekać pół roku, ponieważ jej formularz zgłoszeniowy trafił do bazy danych :). Więc to jest tzw. ‘pierdu-pierdu.

Kuchcinka
    Member

Krystianie koleżanka tak czy owak z tego co piszesz się nie dostała wiec nie masz gwarancji ze częściowo nie było to spowodowane za szybkim pojawieniem się na kolejnej rekrytacji 🙂 gdyby historia która przytoczyłeś skończyła się tak ze ostatecznie dostała prace mimo nie dotrzymania “zasad” wizzair to uwierzyłabym ze faktycznie nie ma to znaczenia. Ja osobiście jednak bym się wstrzymała nawet jakbym odpadła po pierwszym etapie i przyszła na kolejna rekrutacje po 6 miesiącach. Bądź co bądź oni aplikacje zbierają już podczas pierwszego etapu a nie podczas ostatniego. I przypominam ze na formularzu jest pytanie czy było się wcześniej na rekrytacji do wizzair i jeśli tak to kiedy. Oczywiście można skłamać, ale jeśli kłamstwo pozneij wyjdzie na jaw to trzeba się liczyć z tym ze mimo udanej rekrutacji nie zaprosza Cię do współpracy 🙂

Anonymous

Na rekrutacji powiedziano, że jeśli byliście na rekrutacji w ostatnich miesiącach i nie doszliście do ostatniego etapu możecie wziąć udział. Jakbym nie wiedział co pisze to bym tego nie pisał.

Kuchcinka
    Member

Ok ok niech Ci będzie 😉 zwracam honor 🙂

Jest tutaj może ktoś kto przeszedł wszystkie etapy i miał czekać na telefon a mimo wszystko się nie dostał?

Gordon
    Member

Tak ja i kilka innych osób miałem taką sytuację

Karolina
    Member

Miała byc dzis rekrutacja w Warszawie ale info zniknęło u nich na stronie. Ktoś cos wie? Wybiera sie? Dzis na 9

Dostał się ktoś na szkolenie które zaczyna się 3 lub 4.04?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up