Wizz Air

This topic contains 240 replies, has 116 voices, and was last updated by  Agnieszka 3 months ago.

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 241 total)
  • Author

Cześć Wszystkim!

Poszłam na rekrutację do WizzAira we Wrocławiu jakoś w połowie lutego, przeszłam etapy i dostałam się. Super, ale szkolenie mam w Warszawie i naturalnie muszę sobie wszystko zorganizować. Jakieś porady? Czyjaś autopsja? I w koncu czy to prawda, że na wypłatę trzeba czekać cztery miesiące?

Pozdrawiam,

Elena

Acha! I jak ktoś jest tak zagubiony jak ja, to zapraszam na grupę – https://www.facebook.com/groups/1118349841609390/

🙂

Wojtek
    Member

Cześć, mam pytanko.
    Jestem studentem. Czy jeżeli interesuje mnie tylko wakacyjna praca w Wizz, to warto się fatygować na spotkanie 14.03 w Poznaniu? Czy takie spotkania kierowane są dla osób zdecydowanych na długofalową współpracę?

Marta
    Member

<cite>@krzemestro napisał(a):</cite>
    Cześć, mam pytanko.
    Jestem studentem. Czy jeżeli interesuje mnie tylko wakacyjna praca w Wizz, to warto się fatygować na spotkanie 14.03 w Poznaniu? Czy takie spotkania kierowane są dla osób zdecydowanych na długofalową współpracę?

Jeśli interesuje Cię tylko praca wakacyjna dla studenta to najlepiej zaaplikować do Enter Air, który na swojej stronie taka ofertę posiada.

• This reply was modified 10 months, 1 week ago by  Marta.
    • This reply was modified 10 months, 1 week ago by  Marta.

Alice
    Member

witam,
    czy ktos wybiera sie na rekrutację 21.03 GDN?

Zuzanna
    Member

Hej, mam pytanie: czy zgłaszając się na open day w konkretym mieście to miasto ma być moją bazą? Czy może można brać udział w rekru w jakimkolwiek mieście, a bazę wskazujemy później?

Robbie
    Member

Cześć! Dostałem zaproszenie na rekrutację na 28.04. Nie mogę przyjść w tym terminie. Komu mam to zgłosić i czy to mnie dyskwalifikuje na kolejne 6 miesięcy?

marta-mentel
    Member

Czy jest tu ktoś kto zaczyna szkolenie 8.05 w Warszawie? Szukam współlokatora/współlokatorów 🙂

Kuchcinka
    Member

Robbie żeby przyjść na rekrutacje do wizz nie trzeba mieć zaproszenia 🙂 wiec jeski ten termin Ci nei pasuje przyjdź po prostu na następny.

Marta moja koelzanka Sara zaczyna szkolenie 8.05 ale mieszkanie już ma 😉 napisz do mnie na prv jeśli chcesz to mogę Cie z nią skontaktować żebyście mogły się poznać przed szkoleniem 🙂 gratuluje udanej rekrutacji 😉

Flyboy
    Member

Cześć 😉

Wybiera się ktoś na rekrutację 11.05 we Wrocławiu?

Cześć! 🙂
    Ja się wybieram do Wrocławia 🙂

Marta
    Member

Dzień dobry 🙂 Czy ktoś z obecnych wybiera się na rekrutację w Gdyni, 16 maja?

Drugie pytanie: Czy w razie przyjęcia do Gdańska, szkolenie odbywa się w Gdańsku czy w Warszawie?

Pozdrawiam 😉

Przymysław
    Member

Szkolenie może odbywać się tak naprawdę w dowolnym miejscu tzn. tam gdzie Wizz ma swoją bazę

Marta
    Member

No to świetnie. Dziękuję za odpowiedź :).

Marion
    Member

Hej, szukam osob z rekrutacji w Katowicach z 27/05 które byly na ostatniej rozmowie. Jest ktos? 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up