Wizz Air

This topic contains 240 replies, has 116 voices, and was last updated by  Agnieszka 6 months, 1 week ago.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 241 total)
  • Author

Traveler
    Member

Jeśli koleżanka w poscie nad Twoim pisze :

“Niestety wizz jest bardzo restrykcyjny w kwestii wzrostu”

To pewnie tak.

Wsyzstko było po angielsku od 1 sekundy do ostatniej rekrutacji.

Olga
    Member

Tak, czytałam, ale spróbuję tak czy inaczej 🙂

Dzięki, jesteś bardzo pomocny 😀

Traveler
    Member

Nie ma sprawy 5 złoty albo mały kebab (ale to ja skończe redukcję) i jesteśmy kwita 😀

Marta :)
    Member

wogle myślicie, że mam szanse – 19 lat? nie chce się rozczarować haha 😛

Member

i czy szukają na sezon tylko?

Traveler
    Member

Nie spotkałem się żeby wizz rekrutował na sezon. W ogóle wizz rekrutuje bardzo rzadzko bo mają bardzo małą rotację ludzi. Dużo osób dostaje się do Wizzaira i już zostaje na długie lata.

Raz miała byc rekrutacja na sezon, kiedy miał przyjsc samolot na 4 miesiące do KTW. To właśnie moja rekrutacja. Jednak tuż przed szkoleniem okazało się, że samolot na stałe trafia do Pragi, Czechy i ja tam trafiłem również. Od tamtej pory nie spotkalem sie zeby były rekrutacje na sezon. Wizz to regularny przewoźnik, liczba godzin w zimie i w lecie nie ulega zmianie. Jeśli szukasz pracy na sezon, szukaj w czarterowych liniach.

Nie latam dla Wizza od 4 lat więc moje informacje mogą być nieaktualne.

19 to chyba za mało, ale głowy nie dam za to

• This reply was modified 4 years, 10 months ago by  Traveler.
    • This reply was modified 4 years, 10 months ago by  Traveler.

Member

dziękuję za cenną odpowiedź! 🙂 z tego co wiem to rekrutują niby “Aged 19 or over”…ale nigdy nie widziałam żeby mieli takie młode stewki..no cóż może jeszcze dam sobie czas na zdobycie doświadczenia, albo coś mnie “strzeli” i pójdę w ten wtorek haha 🙂

Traveler
    Member

Idz, udział w rekrutacji jest darmowy, więc nic nie stoi na przeszkodzie.

lotniczka
    Member

W tej rekrutacji szukają tylko 4-5 osób do uzupełnienia bazy ,więc będzie duży przesiew 😉

Olga
    Member

Aż taki przesiew? Ciekawe ile będzie osób… To ja nie wiem czy w ogóle mam jakiekolwiek szanse 🙂 Będę jeszcze po całonocnej pracy 🙂 Zapowiada się ciekawie 🙂

• This reply was modified 4 years, 10 months ago by  Olga.

Michał
    Member

może nie bedzie aż tak źle, chociaz i tak liczy sie pierwsze wrażenie.

a tak btw. czy wiecie może, czy istnieje możliwość przebazowania się np. po roku ? Ciekawi mnie, czy da tak rade ?

Traveler
    Member

Oficjalnie nie ma takie mozliwości i od razu nam mówiono, że się nie da. Jednak tak jak mówiłem zaczynałem latać w Katowicach, potem w Soffi (Bułgaria) potem parę miesięcy w Pradze (Czechy), potem wróciłem do Warszawy i żebym nie poszedł do Qatar Airways to pewnie bym do Wrocławia poszedł jak otwierali tam bazę. Ale to wszystko było jakoś na wariackich papierach, oficjalnie nie można się przenieść, jeśli nie ma np awansu na szefa ale w innej bazie i potrzebuja, albo otwierają nową bazę albo cos

Olga
    Member

Skoro liczy się pierwsze wrażenie to ja już mogę kontrakt podpisać – tak skromnie 😛 😀

bubert12
    Member

Czym jest dieta ?

maciek_koma
    Member

idzie ktoś na rekrutacje w Gdańsku 28ego stycznia?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up