Wizz Air

This topic contains 242 replies, has 118 voices, and was last updated by  Dagmara 1 month, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 243 total)
  • Author

Paulina
    Member

tak, ja się wybieram : )

Guli
    Member

Idzcie idzcie bardzo polecam my juz jestesmy przyjeci i kurs zaczynam za miesiac szybko wszystko i sprawnie poszlo

agunia133
    Member

ja również się wybieram 28 😉

Dominika
    Member

Ja również 😉

Magda
    Member

Witam, wczoraj 4.03 odbyła się rekrutacja do WizzAir w Katowicach, wszystkim zainteresowanym opiszę jak ona wyglądała.
    O godzinie 9 wyszło trzech członków komisji i zaprosili nas do sali konferencyjnej, gdzie przedstawili się, opowiedzieli z czego składać się będzie rekrutacja (wszystko po angielsku!) oraz zapowiedzieli, że dzisiaj rozmawiamy tylko po angielsku.
    Po tej prezentacji wyprosili nas informując, że od razu zacznie się pierwszy etap. Pan z komisji wyszedł razem z nami pytając kto chce być pierwszy. I tak to się zaczęło.
    Pierwszym etapem była króciutka autoprezentacja i scenka. Na kartkach ułożonych na stole były zapisane różne sytuacje, które trzeba było odegrać z członkiem komisji.
    Kiedy już wszyscy odegrali scenki komisja wywiesiła listę osób na drzwiach, które się dostały, reszcie podziękowano. Z ok 40 osób zostało 13.
    Następnym etapem była praca w grupach. Podzieliliśmy się na 3 4-5 osobowe grupy i musieliśmy zapisać w 10 minut 10 rzeczy które zabralibyśmy ze sobą w razie awaryjnego lądowania naszego statku kosmicznego na nieznanej nam planecie. Po 10 minutach Pan z komisji ogłosił, że tą planetą jest mars i musimy zredukować listę do 5 rzeczy. Mieliśmy na to chwilę. Kiedy czas się skończył to on wyznaczył osobę, która miała przeczytać wybrane przez nas rzeczy i uzasadnić dlaczego akurat te.
    Później nas wyproszono, zrobili krótką naradę i znowu wywiesili listę osób które przeszły dalej. Zostało 10 osób. Szczęśliwców zaprosili do sali konferencyjnej i zrobili prezentacje na temat WizzAir, na temat baz, samolotów, pracy stewardessy, szkoleń, egzaminów, pensji etc. etc.
    Następnie znowu nas wyproszono i po kolei wchodziliśmy na bezpośrednią rozmowę na temat CV. Wzywali po kolei po nazwiskach. Rozmowa trwała ok 15 minut. Podczas rozmowy poruszane były różne kwestie, np. doświadczenia zawodowego, wracali do scenek, pytali o zainteresowania, naszą przyszłość, dlaczego akurat taka praca, jak wygląda perfekcyjna obsługa klienta itp, itd. Po tej rozmowie mogliśmy już jechać do domu i wyczekiwać na maila/telefon z wiadomością o wyniku rekrutacji.
    Spotkanie odbyło się dla wszystkich baz (tj. Warszawa, Gdańsk i Katowice) także ludzie przyjeżdżali z całej Polski.
    Warunki pracy wyglądają bardzo dobrze, mimo surowej dyscypliny, wielu godzin pracy i wczesnych/późnych godzin rozpoczęcia pracy.
    Dobre jest to, że powiedzieli, że dadzą znać zarówno osobom które się dostały jak i tym, którym się nie udało.
    Także teraz pozostaje tylko czekać na wiadomość 😉

Ajcila
    Member

Witam wszystkich serdecznie.
    Wysłałam emailem do Wizz Air moje CV i dostałam odpowiedź zwrotną z prośbą o wypełnienie załączonego arkusza. Głupie pytanie – mam wydrukować, wypełnieć “odręcznie”, zeskanować i wysłać czy może wypełnić w Wordzie? Jest tam rubryka wymagająca podpis pod zgodą na przetwarzanie danych. Nie jestem pewna czy mogę się podpisać “od klawiatury”.
    Wysyłałam już dwa zdjęcia, ale proszą o ponowne wysłanie ich. Jedno zdjęcie jest typowe dowodowe, drugie przedstawia moją sylwetkę. Zostało jednak wykonane podczas wakacji i jestem na nim w krótkich (ale eleganckich) spodenkach, balerinkach i mam rozpuszczone włosy. Powinnam wysłać jakieś inne?
    Pozdrawiam 🙂

owcaa
    Member

Cześć Ajcila,
    ja otrzymałam to samo, również musze wypełnić dane, ale jak? Nie mam pojęcia. Byłoby miło gdyby ktoś udzielił małej wskazówki jak to zrobić. 🙂
    Do której bazy składałaś CV?

Ajcila
    Member

Wrocław, a Ty? 🙂
    (Nie rób mi konkurencji, plis) 😛

owcaa
    Member

Proszę bardzo, nie będę. 😉
    Złożyłam do Katowic. 🙂

Dominika
    Member

Ja wypełniałam ten arkusz normalnie na komputerze, w Wordzie. Nie trzeba drukować i podpisywać odręcznie.

Ajcila- krótkie spodenki to nie jest elegancki strój. Powinnnaś założyć elegancką spódnicę i związać włosy 🙂

Ajcila
    Member

A mogę się zapytać jakie dałaś zdjęcie całej sylwetki? 🙂

Ania
    Member

Formularz drukujecie, wypełniacie ręcznie (podpis także) i skanujecie wysyłając na podany adres. Dziwne, nie dostałyście wskazówek jak to zrobić? Mi Wizz jak odesłał ten formularz to dostałam go w załączeniu, a treść wiadomości brzmiała:

Dear Candidate,

It was a real pleasure to get your application for Cabin Crew position!
    We hope that you are still interested in our job opportunity.

We appreciate the effort you made but in our selection process we need to get more information about you:

1. Fill in attached chart and name the chart, Surname.Firstname.Chart example: Marinkovic.Natasa.Chart
    2. Please, SCAN a face and full body photo about yourself and also name it as well(maximum size of photo should be not more than 500 kB).
    3. Finally, SEND chart and pictures to crew.poland@wizzair.com<mailto:crew.poland@wizzair.com>.
    4. Please, give the subject of the e-mail: application BASE Surname.Firstname.
    example: application Katowice Marinkovic.Natasa

W sumie nie było napisane, czy wypełnić go komputerowo, czy ręcznie, ale skoro chcą SCAN zdjęć to formularz pewnie też …

Pozdrawiam! ;))

Aha i zdjęcie radziłabym zrobić jakieś inne niż z wakacji … Ja wysłałam im dowodowe, a drugie sylwetki w czarnej sukience, niskich obcasach, związanych włosach w kucyk i z uśmiechem oczywiście 🙂

Ajcila
    Member

Miannka – dzięki za radę!
    Zdjęcie wysłałam jeszcze przed wejściem na tę stronę i głębszym zapoznaniem się z tematem. Wybrałam je ze względu na ubiór kojarzący się z kolorystyką firmy. 🙂

Dominika
    Member

Podpis na komputerze też wchodzi w grę. Ja tak zrobiłam w styczniu i nie było problemu 😉

Ajcila
    Member

Miannka – i jak poszło dalej?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up