WizzAir

This topic contains 47 replies, has 18 voices, and was last updated by  M.A.C. 4 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 48 total)
  • Author

Czy referencje sa wymagane? Nie wiem czy uda mi sie je zalatwic do wtorku! 馃檨 Bardzo na to patrz膮?

Karolina
    Member

Ca艂o艣膰 rozmowy kwalifikacyjnej na wszystkich etapach jest przeprowadzana w j臋zyku angielskim? Czy tylko 1 etap?

Ann
    Member

Bra艂am udzia艂 w Open Day 25 sierpnia w Katowicach. Nie mia艂am ze sob膮 偶adnych referencji i nie s膮 te偶 one od kandydat贸w wymagane. Dopiero na ostatnim etapie rekrutacji prosz膮 o nr tel do poprzednich prze艂o偶onych. Wtedy w ci膮gu tygodnia po Open Day do nich dzwoni膮 i pytaj膮 o wszystko 馃檪

Wszystkie etapy, 艂acznie z ostatni膮 ju偶 finaln膮 rozmow膮, s膮 prowadzone w j臋zyku angielskim.

• This reply was modified 8 months, 3 weeks ago by  Ann.

Lukasz
    Member

<cite>@…MD… napisa艂(a):</cite>
    Ad. 1) Raczej tak :/ Nie b臋dziesz bowiem w stanie zakry膰 tatua偶u r臋kawkiem koszuli.
    Ponadto wypisuj膮c datasheet b臋dziesz musia艂a wskaza膰, w kt贸rym miejscu znajduje si臋 tatua偶.
    Ad. 2) Potwierdzam to co napisa艂 艁ukasz.

艁ukasz czy m贸g艂by艣 si臋 podzieli膰 informacjami jak wygl膮da艂y scenki w drugim i zadanie grupowe w trzecim etapie?

Scenki by艂y najr贸偶niejsze. Prowadzone by艂y przez rekruter贸w, posiadaj膮cych swietn膮 gr臋 aktorsk膮, wi臋c mozna by艂o si臋 wczu膰 馃榾 Czasami bra艂 udzia艂 jeden rekruter, a drugi obserwowa艂, lub jak scenka dotyczy艂a pary (np. przekona膰 par臋 do zmienienia miejsca) bra艂y w niej udzia艂 dwie osoby z rekrutacji. Ca艂o艣膰 oczywi艣cie po angielsku. Nie b臋d臋 wymienia艂 juz po kolei jakie si臋 pojawia艂y, bo powtarza艂y si臋 te same co wczesniej przeczyta艂em tu na forum 馃檪 Na zadaniach grupowych byli艣my podzieleni na 3 osobowe grupy. Trzeba by艂o zdecydowa膰 kt贸rej z os贸b oddaliby艣my serce do przeszczepu i dlaczego. 5 os贸b z kr贸tkim opisem. Jedna osoba prezentowa艂a. Plotki o tym, 偶e im wi臋cej si臋 m贸wi, tym mniejsze szanse, 偶e ci臋 wybior膮 s膮 nieprawd膮. Ja udziela艂em sie bardzo du偶o, nawet wyrwa艂em si臋 do notowania za ca艂膮 grup臋, a i tak by艂em osob膮 prezentuj膮c膮.

Lukasz
    Member

<cite>@weronika-trawczynska napisa艂(a):</cite>
    Czy referencje sa wymagane? Nie wiem czy uda mi sie je zalatwic do wtorku! 馃檨 Bardzo na to patrz膮?

U nas kazali dos艂a膰 referencje po zako艅czonej rekrutacji. Chcieli referencje od ka偶dego pracodawcy, wi臋c jest to do艣膰 wa偶ne.

<cite>@karolina-michalak napisa艂(a):</cite>
    Ca艂o艣膰 rozmowy kwalifikacyjnej na wszystkich etapach jest przeprowadzana w j臋zyku angielskim? Czy tylko 1 etap?

Tak – na pocz膮tku poinformowali, 偶e j臋zyk angielski jest j臋zykiem tej firmy i prosz膮 o u偶ywanie tylko niego przez ca艂y proces rekrutacji

艁ukasz – na rozmowie rekrutacyjnej miales zadawane pytania typu dlaczego chcesz zostac stewardem czy gdzie widzisz siebie za 5 lat ? Chodzi mi o te g艂owne pytania. Du偶o Ci ich zadali?

Lukasz
    Member

<cite>@weronika-trawczynska napisa艂(a):</cite>
    艁ukasz – na rozmowie rekrutacyjnej miales zadawane pytania typu dlaczego chcesz zostac stewardem czy gdzie widzisz siebie za 5 lat ? Chodzi mi o te g艂owne pytania. Du偶o Ci ich zadali?

Ja niestety na 3/4 etapie odpad艂em. Do rozmowy dosta艂o si臋 tylko 6 os贸b. Na pracy w grupach odpad艂y 3 – wszystkie kt贸re prezentowa艂y prac臋 w tym ja. Ale utrzymuje kontakt z lud藕mi kt贸rzy doszli na ostatni etap i wiem, 偶e zadawali w艂a艣nie pytania z 偶ycia – dlaczego steward, trudna sytuacja z poprzedniej pracy etc. O tym gdzie widz膮 siebie za 5 lat nie s艂ysza艂em 馃檪

Ann
    Member

<cite>@lukasz-wujec napisa艂(a):</cite>
    Plotki o tym, 偶e im wi臋cej si臋 m贸wi, tym mniejsze szanse, 偶e ci臋 wybior膮 s膮 nieprawd膮. Ja udziela艂em sie bardzo du偶o, nawet wyrwa艂em si臋 do notowania za ca艂膮 grup臋, a i tak by艂em osob膮 prezentuj膮c膮.

Im wi臋cej si臋 udzielasz podczas pracy w grupie, im wi臋cej m贸wisz, narzucasz poniek膮d swoje zdanie grupie, dodatkowo zabierasz kartk臋 i oznajmiasz, 偶e Ty b臋dziesz wszystko notowa艂 – to cechy os贸b przyw贸dczych, a oni takich nie szukaj膮. Szukaj膮 os贸b, kt贸re wsp贸艂pracuj膮, dlatego podczas mojej rekrutacji wszystkie osoby, kt贸re dzia艂a艂y w ten spos贸b zosta艂y poproszone o zaprezentowanie pracy grupy i tym samym te偶 odpad艂y…

Dlatego trzeba mocno wywa偶y膰 ton. Nie mo偶na nic nie m贸wi膰, ale nie mo偶na te偶 narzuca膰 swojego zdania 馃檪

Lukasz
    Member

<cite>@anna.chodyga napisa艂(a):</cite>
    Im wi臋cej si臋 udzielasz podczas pracy w grupie, im wi臋cej m贸wisz, narzucasz poniek膮d swoje zdanie grupie, dodatkowo zabierasz kartk臋 i oznajmiasz, 偶e Ty b臋dziesz wszystko notowa艂 – to cechy os贸b przyw贸dczych, a oni takich nie szukaj膮. Szukaj膮 os贸b, kt贸re wsp贸艂pracuj膮, dlatego podczas mojej rekrutacji wszystkie osoby, kt贸re dzia艂a艂y w ten spos贸b zosta艂y poproszone o zaprezentowanie pracy grupy i tym samym te偶 odpad艂y…

Dlatego trzeba mocno wywa偶y膰 ton. Nie mo偶na nic nie m贸wi膰, ale nie mo偶na te偶 narzuca膰 swojego zdania 馃檪

Nie s膮dz臋, 偶e narzuca艂em swoje zdanie, bo raczej nie nale偶臋 do os贸b przyw贸dczych, aczkolwiek nie m贸wi臋 te偶, 偶e osoby rekrutuj膮ce tak tego nie odebra艂y. Oznajmia艂em tylko, gdy nie zgadza艂em si臋 z czyj膮艣 opini膮, b膮d藕 zgadza艂em. Zadawa艂em pytania dlaczego druga osoba ma takie zdanie, potwierdza艂em, 偶e mam takie samo b膮d藕 inne etc. Ka偶dy pracowa艂 tak samo:) Wyczyta艂em gdzie艣 na forum, 偶e warto m贸wi膰 jak najwi臋cej, ale nie jest to do ko艅ca prawd膮. Po prostu trzeba by膰 sob膮 i niczego nie udawa膰. Najlepiej nie przygotowywa膰 si臋 do ka偶dego etapu, a jedynie zorientowa膰 si臋 w informacjach o firmie. Wyci膮gn膮艂em z poprzedniej rekrutacji wnioski i uda艂o mi si臋 przej艣膰 wszystkie etapy w innej linii. Dlatego do wszystkich startuj膮cych w rekrutacji – id藕cie na luzie i b膮d藕cie sob膮. Powodzenia 馃檪

kto zaczyna 9 stycznia? 馃檪

gabidotka
    Member

JAAAAA! 馃檪

Alice
    Member

W styczniu i lutym b臋dzie rekrutacja – GDN
    Mam pytanko czy mo偶e orientuje si臋 kto艣. Je偶eli jest napisane, 偶e szukaj膮 w bazie Gda艅sk,
    to “koniec pracy” oznacza, 偶e ostatni lot prowadzi do Gda艅ska ?
    Czy to nie jest pewne ?

Kuchcinka
    Member

Hej uda艂o mi sie przej艣膰 pomy艣lnie rekrutacje w Gda艅sku 2.02, zadzwonili dzisiaj i zaprosi mnie do wsp贸艂pracy. Czy moze mi kto艣 powiedzie膰 ile dok艂adnie trwa szkolenie? Czy odbywa sie rownie偶 w weekendy czy tylko od pn do pt?

Edyta
    Member

Hej, w ci膮gu ilu dni od pomy艣lnej rekrutacji maj膮 da膰 odpowiedz o przyj臋ciu i zaproszeniu na szkolenie ?

Lukasz
    Member

<cite>@emilia_kostrzewa napisa艂(a):</cite>
    Hej, w ci膮gu ilu dni od pomy艣lnej rekrutacji maj膮 da膰 odpowiedz o przyj臋ciu i zaproszeniu na szkolenie ?

Dwa tygodnie 馃檪

• This reply was modified 4 months, 4 weeks ago by  Lukasz.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up