WizzAir

This topic contains 66 replies, has 28 voices, and was last updated by  Monika Z. 3 days, 12 hours ago.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 67 total)
  • Author

Alice
    Member

Nie przeszłam rekrutacji.
    Zawiodłam się , bo nie wiem z jakiego powodu (mój angielski jest dobry, wszystko szło dobrze na rozmowie, tylko I etap) . Tylko jedno mi przychodzi do głowy – waga.
    Mam nadwagę. Nie jakąś wielką. Ale mam. Ubrana byłam schludnie. Włosy perfekcyjnie, itp.
    Teraz czeka mnie 6 miesięcy(taki wymóg przerwy między rekrutacjami) diety i dużo ruchu. Mam nadzieję, że mi się uda.
    Chociaż wiem, że będzie mega ciężko. Nie dostały się nawet dziewczyny, które są aktualnie stewardessami w innych liniach (Emirates, Ryanair, Small planet) Nie wiadomo czego oczekują..

MIkolaj
    Member

Hej, przeszłam rekrutacje, mineły prawie 2 tyg . Otrzymałam dziś wiadomość z Wizza że jestem na tak zwanym SBY. Jaka jest szansa że zaproszą na szkolenie? Czy są osoby które uzyskały takowe zaproszenie z konkretną datą szkolenia?

Co do ich oczekiwań, to naprawde ciężko stwierdzić kogo poszukują. Zauważyłam że chetniej biorą osoby niedoświadczone, które nie mają wygórowanych oczekiwań, ale nie wiem dokładnie – raczej trzeba być naturalnym.

M.A.C.
    Member

Musisz cierpliwie czekać, wszystko zależy od potrzeb firmy w danej chwili i bazy do której aplikujesz. Niektórzy czekali 2 tygodnie a inni tak jak ja 4 miesiące. Nie ma reguły.

Nastka
    Member

Czy ktoś się orientuje kiedy zaczyna się szkolenie w KTW ?

Kamil
    Member

Czy ktoś był dzisiaj na OP w Warszawie?
    Jakieś info – ile osób ‘wzięli’?

Kinga
    Member

Hejka, rozpoczyna ktoś szkolenie w styczniu we Wrocławiu ? 😉

Agnieszka
    Member

Ktoś się wybiera do Wro chyba 26.10? 🙂

frousie
    Member

Cześć, orientuje się ktoś może jak bardzo restrykcyjnie podchodzą do tego okresu y miesięcznego między rekrutacjami? Byłam w lipcu i odpadłam na I etapie i chciałabym spróbować w ten poniedziałek. Mam szanse czy muszę czekać do lutego?

Agnieszka
    Member

Hej, ja mysle, ze podchodza.. Bylam teraz 24.10 na rekrutacji i byli ludzie, ktorzy probowali ponad 6 msc temu, a teraz niestety odpadli ;/ I rekruterzy tez mowili, ze jak ktos odpadnie to zapraszaja za pol roku ;/

Kamil
    Member

Agnieszka, byłaś na rekrutacji?
    Na co głównie zwracają uwagę podczas rozmowy?

Kinga, ja zaczynam szkolenie we Wrocławiu w styczniu 😉

Agnieszka
    Member

Hej! Tak, byłam 24.10, przeszłam wszystko razem z trzema innymi dziewczynami i czekamy na odpowiedź ;). Na co patrzą.. cięzko wyczuć. Było dużo fajnych ludzi, takich, że ja na bank bym ich wziela ;d a oni ich odrzucili.. Dziewczyna, ktora lata w Ryan przez 5 lat – odrzucili. Odrzucili tez ludzi, ktorzy wybrali inne bazy niz Wroclaw, ale nie wiem czy to przypadek czy nie. Ja nie nastawialam sie na nic, przygotowalam sie chyba w miare ok (spodnica, marynarka, biala koszula, kok, szminka etc, a niektorzy przychodzili w swetrach i trampkach, ale NIE WIEM czy to ma znaczenie) i ogolnie chyba bylam sobą w 100%. Na pewno warto sprobowac! 🙂

adolscente
    Member

Hej, mam pytanie. Czy ktoś z Was orientuje się może czy będąc na liście STANDBY ma się gwarancję wezwania na szkolenie do tych 6 miesięcy? Na rozmowie rekutacyjnej, mówili, że zwykle wzywają po 3-4 miesiącach ale chciałabym się upewnić.

• This reply was modified 2 weeks, 4 days ago by  adolscente.

Agnieszka
    Member

Hej! Ja byłam na SBY przez tydzien, po czym napisali, ze beda mieli miejsca. Teraz czekam na jakies dalsze potwierdzenie czy cos. A moze ktos z Was wie, czy to juz takie na 100%, czy jeszcze cos sie moze zmienic?? 🙂 Bo ja juz sie ciesze 😀

adolscente
    Member

No właśnie ja jestem na SBY od końca października do bazy w Poznaniu i czekam niecierpliwie… 😉 A Ty do jakiej?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up