WizzAir

This topic contains 47 replies, has 18 voices, and was last updated by Profile photo of M.A.C. M.A.C. 2 months ago.

Viewing 3 posts - 46 through 48 (of 48 total)
  • Author
    Profile photo of Alice
    Alice
    Member

Nie przeszłam rekrutacji.
    Zawiodłam się , bo nie wiem z jakiego powodu (mój angielski jest dobry, wszystko szło dobrze na rozmowie, tylko I etap) . Tylko jedno mi przychodzi do głowy – waga.
    Mam nadwagę. Nie jakąś wielką. Ale mam. Ubrana byłam schludnie. Włosy perfekcyjnie, itp.
    Teraz czeka mnie 6 miesięcy(taki wymóg przerwy między rekrutacjami) diety i dużo ruchu. Mam nadzieję, że mi się uda.
    Chociaż wiem, że będzie mega ciężko. Nie dostały się nawet dziewczyny, które są aktualnie stewardessami w innych liniach (Emirates, Ryanair, Small planet) Nie wiadomo czego oczekują..

Profile photo of Edyta
    Edyta
    Member

Hej, przeszłam rekrutacje, mineły prawie 2 tyg . Otrzymałam dziś wiadomość z Wizza że jestem na tak zwanym SBY. Jaka jest szansa że zaproszą na szkolenie? Czy są osoby które uzyskały takowe zaproszenie z konkretną datą szkolenia?

Co do ich oczekiwań, to naprawde ciężko stwierdzić kogo poszukują. Zauważyłam że chetniej biorą osoby niedoświadczone, które nie mają wygórowanych oczekiwań, ale nie wiem dokładnie – raczej trzeba być naturalnym.

Profile photo of M.A.C.
    M.A.C.
    Member

Musisz cierpliwie czekać, wszystko zależy od potrzeb firmy w danej chwili i bazy do której aplikujesz. Niektórzy czekali 2 tygodnie a inni tak jak ja 4 miesiące. Nie ma reguły.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up