WizzAir

This topic contains 774 replies, has 244 voices, and was last updated by  Kris 3 years, 6 months ago.

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 775 total)
  • Author

bolo
    Member

Tak z ciekawości look, czy mogłabyś napisać do jakiej bazay aplikowałaś i kiedy wizz planuje kolejną rekrutację????Ja już raz byłam na open day, ale odpadłam po scenkach i do tej pory nie wiem gdzie popełniłam błąd, hmmmmmm…

loook
    Member

wcześniej do warszawy a teraz mi wysłali do Gdańska. ja też odpadłam po scenkach.. a dostałam po miesiącu zaproszenie znów.. ale nie można brać udziału bez roku czekania.. wysłałam maila ale dostałam automatyczną odp. do 14 stycznia jest deadline więc pewnie po…

bolo
    Member

Ja aplikowałam do Katowic kilka lat temu, jak się nie dostałam to przez myśl mi przeszło że może ” to nie to “. Teraz jestem mądrzejsza o pewne doświadczenia życiowe i postanowiłam spróbować ponownie.Z tego co wyczytałam to dziewczyny po wysłaniu CV na stronkę wizzaira dostały formularz do wypełnienia, ja nic takiego nie dostałam.CV na pewno przeszło, uzbroiłam się w cierpliwość, ale jestem w pełnej gotowości.Look życzę Ci powodzenia 🙂

Dominika
    Member

Wybiera się ktoś na rekrutację do Gdańska?

Ania
    Member

a gdzie dokladnie w gdansku ? ja bym sprobowala

Ania
    Member

a gdzie dokladnie w gdansku ? ja bym sprobowala

MeJet
    Member

rekrutacja w Gdańsku jest tylko do bazy GDA? czy do inych tez?

Oleksandra
    Member

Jeśli chodzi o rekrutację w Gdańsku (28.01) z tego co wiem, trzeba dostać od nich maila w którym podają datę i miejsce. Przynajmniej do mnie napisali maila z zaproszeniem i prośbą o potwierdzenie mojego przybycia 🙂

Ktoś z was się wybiera? 🙂

Oleksandra
    Member

i domyślam się, że rekrutacja będzie do bazy w Gdańsku, bo tak podpisali tytuł wiadomości, 🙂

Dominika
    Member

Owszem, musisz dostać maila. Rekrutacja jest do bazy w GD. Dostałam zaproszenie, rekrutacja odbywa się 28 stycznia od 10 🙂 Ktoś się wybiera?

• This reply was modified 5 years, 6 months ago by  Dominika.

Oleksandra
    Member

ja się wybieram, ale do mnie napisali że zaczyna się od 9 🙂

dafffciooo
    Member

.

agunia133
    Member

też się wybieram i również mam że na 9 😀

Oleksandra
    Member

w takim razie do zobaczenia we wtorek i powodzenia wszystkim! 🙂

Dominika
    Member

Faktycznie, na 9! Do zobaczenia i powodzenia 🙂

The topic ‘WizzAir’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up