WizzAir

This topic contains 774 replies, has 244 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 7 months ago.

Viewing 15 posts - 661 through 675 (of 775 total)
  • Author

martfa
    Member

Hej! Ktos dostal zaproszenie do Katowic na 17go????

Hej, ja dostałam do Katowic na 17ego.
    Zastanawiam sie czy jechać taki kawał drogi, bo aplikowalam do bazy w Warszawie.
    Wie ktos czy był juz nabór w Warszawie?

I co na temat referencji? Nie posiadam żadnycn referencji bo moje prace dotychczasowe sprowadzaly sie do jakis praktyk, albo prac wakacyjnych. Czy to będzie stanowiło problem??

Jadę z Warszawy do Katowic 17ego o godz. 4.00. Jak ktoś chętny moge zabrać za 35 zł w jedną stronę 🙂

Hej mam pytanie do osób ktore się dostały na rekrutacji w Katowicach 17ego.
    Jakie warunki pracy wam zaoferowali? Jest czego żałować?

ewka_stewka
    Member

ktoś będzie na rekrutacji w piątek 27 w Warszawie ?

ja 😉

Klaudia
    Member

Hej, jestem tu nowa więc z góry przepraszam jeżeli jest już gdzieś na to odpowiedź. Jeżeli wizzair ogłasza OPEN DAY to muszę wysyłać im cv i czekać na zaproszenie, czy każdy może przyjść?

Każdy może przyjść 🙂

dominica85
    Member

Hmm nie widzę żadnych info o tej rekrutacji 17.04.2015 ani na stronie Wizz, ani nigdzie indziej.
    Możecie wkleić jakiś link skoro jest to Open day?
    Każdy może przyjść?
    Rekrutacja jest w Novotelu czy może w Cubusie?

dominica85
    Member

Ach..ok- cos zle przeczytałam. Myslalam, ze rekrutacja kolejna jest 17kwietnia, a tu widze, ze była mowa o marcu;)
    No nic.. pozdrawiam!

debbi
    Member

Hej, wybiera się ktoś może na dzień otwarty 14go w Lublinie?

Nie wiecie, czy jak się przyjdzie na 10 to już będzie za późno? W ogłoszeniu jest 9, ale nie dam rady i nie wiem czy się wybierać…

viki
    Member

To zależy ile osób przyjdzie , zasadniczo rekrutacje wizza polegają na czekaniu i czekaniu i czekaniu… 😉

szymekp
    Member

Cześć, wybiera się ktoś 16 do warszawy? pzdr

Tak, ja się wybieram i mam pytanie ogólne 😉 W ogłoszeniu pisze “Please bring your updated English CV, 2 photos (face and full body), and reference from previous employer/school with you. Please insert on it personal data protection disclaimer”.

Czy chodzi o dołączenie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji…” również na referencjach???

szymekp
    Member

Ja nie mam tego zdania “Please insert on it personal data protection disclaimer”..ale podejrzewam, że jest to dokładnie to co napisałeś.

The topic ‘WizzAir’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up