WizzAir

This topic contains 774 replies, has 244 voices, and was last updated by  Kris 1 year, 10 months ago.

Viewing 15 posts - 736 through 750 (of 775 total)
  • Author

Alexandra
    Member

No to super 🙂

olga89
    Member

Tak, ale mam taką sytuację, ze za wszelką cenę poszukuje mozliwosci bazy w Wawie – mąż , 3 letnia córeczka …
    cięzko mi sobie wyobrazić być Mamą na dojezdne …

ja dostałam do wyboru Katowice albo Warszawę a bardzo bym chciała Poznań;/, niestety wszystkim się nie dogodzi 🙂

olga89
    Member

I która bazę wybrałaś Syliwa ?

Alexandra
    Member

Fajnie, że chociaż masz wybór Sylwia, bo gdy odmówiono mi Wro to dostałam tylko jedną opcję… Może jeszcze zmienią nam proponowane bazy 😀 Kurczę, chciałabym już dostać maila 😀

olga89
    Member

wydaje mi się że z mailami będziemy czekać aż na dziewczyny z Sosnowca …

olga89
    Member

Czy ktoś zanotował może ile płacą za 1 h w powietrzu ?

wybrałam Warszawę 😉

Ilona
    Member

@olga89 @sylwia_bazyluk Dziewczyny jakie pytania miałyście na final inteview?

to była luźna rozmowa, bardzo przyjemna, poproszono mnie abym powiedziała jeszcze raz parę słów o sobie, pytano się mnie o studia, o doświadczenie w obsłudze klienta, o bazę w jakiej chciałabym pracować , jak daleko mam do lotniska, i o referencje 😉

martan
    Member

hej!
    Wysłałam swoje CV prawie dwa tygodnie temu, i nadal nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, wiecie może jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź ?
    🙂

Damian
    Member

W sumie to tylko od nich zalezy z kim sie skontaktują, twoja aplikacja jest ważna 6miesiecy wiec moze jeszcze dadza znac 🙂

Ewelina
    Member

Kiedy najblizsza rekrutacja do wizz?oraz gdzie?:)pozdrawiam

Dominika
    Member

Hej,

Właśnie przyszedł mail powiadamiający o nowym Recruitment Day w Warszawie 1 września 2015. I mam pytanie. To był pierwszy raz kiedy wysłałam moje CV do Wizzair (niecałe kilka dni temu, nawet nie sądziłam, że tak szybko odpowiedzą! Myślałam, że będę czekać miesiąc minimum..) i niestety nie mogę się teraz zjawić gdyż nie ma mnie w tym terminie w Polsce. Chcę jednak próbować w innych miesiącach jak będzie kolejna rekrutacja. Więc czy po tym 1 września mam znowu wysyłać CV przez stronę czy to zostaje w bazie i dojdzie do mnie mail o kolejnym spotkaniu? Czy już się nigdy nie odezwą? Pytam zorientowanych 🙂

Dominika
    Member

I jeszcze jedno pytanie, takie przyszłościowe: O co chodzi z tymi referencjami? Jak je tam sprawdzają? Jeśli się na miejscu okaże, że nie mam żadnych, to mogę się od razu pożegnać z tą pracą? (Większość mojego doświadczenia to praktyki studenckie (przez internet), wolontariat (w customer service) no i umowa zlecenie u firmy (customer service), która nie darzy mnie już zbytnią sympatią. Więc ogólnie nie mam żadnych. I co teraz? Naprawdę referencje to taki wymóg?

The topic ‘WizzAir’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up