Jet2Linie lotnicze Jet2 zapowiedziały wprowadzenie pierwszych w historii Wielkiej Brytanii “lotów randkowych” (speed dating flights).

Przewoźnik zatrudnił gwiazdy brytyjskiego show TOWIE (The Only Way Is Essex), Mario Falcone i Lucy Mecklenburgh.

Szukają oni mężczyzn oraz kobiet, którzy mieliby do nich dołączyć w trakcie dwóch wyjątkowych lotów z Leeds do Paryża w sobotę, 17 listopada i z Manchesteru do Paryża w sobotę, 24 listopada.

Umiejętności kandydatów zostaną przetestowane na sesji speed dating na specjalnie wynajętej w tym celu otwartej łodzi Bateaux Mouches w Paryżu.

Najpopularniejsi mężczyźni oraz kobiety wygrają luksusowy pięciogwiazdkowy wyjazd z Jet2holidays.

Jet2 Speed Dating

Steve Heapy, dyrektor handlowy Jet2.com powiedział: “Jesteśmy zachwyceni, że jako pierwsza linia lotnicza w Wielkiej Brytanii uruchomiliśmy ekskluzywne loty randkowe”.

“Mario i Lucy obiecują spektakularne podróże, a ja zapraszam wszystkich singli na pokład już dziś. Kto wie, być może uśmiechnie się do nich szczęście i przekonają się, że miłość jest w powietrzu! (love is in the air!) “

Wyjątkowy lot Jet2.com odbędzie się do Paryża z lotniska Leeds Bradford o godzinie 08:30 w sobotę, 17 listopada 2012, oraz z lotniska w Manchesterze w sobotę, 24 listopada 2012 roku.


SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up