CABIN CREW – OPERATIONAL BASES IN POLAND
  • Full Time
  • Poland
  • Posted 3 months ago

ARPI Aviation

ARPI Aviation poszukuje Stewardes i Stewardów dla naszego Klienta jednej z wiodących Linii Lotniczej w Centralnej Europie.

Poszukujemy Kandydatów zarówno z doświadczeniem jak i tych bez, którzy chcą rozpocząć swą karierę w branży lotniczej.

Wymagania:

·         Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego

·         Minimalny zasięg ramion 210 cm

·         Initial Training Certyfikat wydany w ramach EU-OPS 1.005 (ten wymów tylko dla doświadczonych kandydatów)

Obowiązki:

• utrzymanie wysokich standardów obsługi pasażerów na pokładzie

• dbanie o komfort i bezpieczeństwo pasażerów

• efektywna współpraca z załogą statku powietrznego i obsługą naziemną lotnisk

Oferujemy

• pracę w szybko rozwijającej się firmie

• atrakcyjne warunki finansowe

• pracę pełna wyzwań

• umowę o pracę na czas określony

WELCOME VISITOR! YOU MUST BE LOGGED IN TO APPLY FOR THIS POSITION.

To apply for this job email your details to recruitment@arpiaviation.com

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up