ikarus

@ikarus86 active 2 years, 10 months ago

 

About me
 • Name

  ikarus

 • ikarus replied to the topic Ryanair in the forum Oferty Pracy Cabin Crew 4 years, 9 months ago

  Szanse dostania bazy w PL jest znikome, z uwagi na ilosc zbazowanych tam samolotow. Ryanair wysyla ludzi tam gdzie potrzebuje. Twoje preferencje sa brane pod uwage jedynie, kiedy potrzebuja w wybranej przez Ciebie bazie ludzi, a nawet i to nie jest czesto regula. Reasumujac jest to loteria, ale potem zawsze mozesz zaaplikowac o transfer.

 • ikarus replied to the topic Ryanair in the forum Oferty Pracy Cabin Crew 4 years, 9 months ago

  Nie trzeba uczyc sie wszystkich skrotow IATA, wystarcza bazy ryanaira, a ich jest z 60 pare, wiec nie taki diabel straszny.

 • ikarus replied to the topic Ryanair in the forum Oferty Pracy Cabin Crew 4 years, 10 months ago

  Nie kierowałem uwag do kogoś, kto już w firmie pracuje, tylko do osób, które myślą o podjęciu pracy w ryanie. Dzieliłem się spostrzeżeniami z własnego treningu, gdzie jedynymi osobami, które uważały materiał jako trudny i musiały więcej czasu spędzać nad jego przyswojeniem, były osoby z gorszą znajomością angielskiego. Dlatego apelowałem do o…[Read more]

 • ikarus replied to the topic Ryanair in the forum Oferty Pracy Cabin Crew 4 years, 10 months ago

  Osobiście to nie wiem o co tyle hałasu. Trening i egzaminy są proste, złożone z pytań wielokrotnego wyboru. Jedyne osoby, które sobie gorzej radzą to te, ze słabym angielskim. Ja bym na miejscu tych osób podszedł do samooceny poziomu języka bardzo krytycznie, ponieważ trening treningiem, ale później w pracy, nie ma mowy o braku komunikatywnoś…[Read more]

 • Akurat w tej chwili szanse sa wieksze, bo ryanair otwiera 2 nowe bazy w PL: w GDN i WMI. Mozna skladac wnioski o przeniesienie tam. Nie wiem ja to wyglada z “newjoinersami”. Akurat w mojej bazie nie ma zainteresowanych, bo nikt nie chce pracowac za mniejsze pieniadze, ale jak napisalem wczesniej, rozni sa ludzie i ich potrzeby.

 • W Polsce i krajach “wschodu” stawki w ryanarze sa najnizsze. Miedzy Bogiem a prawda, malo kto chce byc tam zbazowany, jedynie ludzie, ktorzy rzeczywiscie zle sie czuja za granica. Za te sama prace otrzymujesz pensje o jedna trzecia nizsza niz np w niemczech.

 • ikarus changed their profile picture 5 years, 4 months ago

 • czy tam rzeczywiście trzeba mieć maksymalnie 1,70 m wzrostu, czy to może być jakiś błąd?

 • ikarus became a registered member 5 years, 4 months ago

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up