easyJet

This topic contains 64 replies, has 19 voices, and was last updated by  Karolina 3 years, 2 months ago.

Viewing 5 posts - 61 through 65 (of 65 total)
  • Author

Bernadette
    Member

@margaret Będziesz teraz gdzieś jeszcze aplikować?

Margaret
    Member

Jeszcze nie mialam sil o tym myslec, ale gdzies musze, bo zrezygnowalam juz z obecnej… czemu nie probowac dalej gdzies do cabincrew 🙂 Musze poszukac ktore firmy prowadza rekrutacje na Gatwick 🙂

Margaret nie martw sie i sprobuj zaaplikowac do innych lini.Ja aplikowalam do easyjet i zdalam te smieszne testy dostalam emaila ze dadza mi znac kiedy bedzie szkolenie do bazy ktora wybralam a wybralam Bristol.Narazie pozostalo mi czekanie.Trzymam kciuki za Ciebie napewno gdzies sie dostaniesz glowa do gory.Pozdrawiam 😉

Radek
    Member

Cześć, czy ktoś aplikował na sezon 2015. Zastanawiam się czy testy predyspozycji są takie same jak poprzednio?

Lawina, zdałaś testy i co? Zaprosili Cię na AD?

Karolina
    Member

Hej Aplikowałam, zostałam zaproszona na spotkanie do Luton, które mam 18.11.2014. W sumie cała moja rekrutacja, wszystkie te testy online i e-maile od nich zajęły mi może 5 dni. Tak więc proces ten bardzo szybko przebiegł, sama się tego nie spodziewałam.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up