Emirates 2.02 Warszawa

Tagged: 

This topic contains 564 replies, has 101 voices, and was last updated by  Kamil 4 years, 2 months ago.

Viewing 15 posts - 526 through 540 (of 565 total)
  • Author

Paulina
    Member

hej, czy ktoś może mógłby napisać gdzie dokładnie jest ten open day jutro i o której trzeba tam być?:) będę bardzo wdzięczna:)

Raav
    Member

Paulina, takie informacje znajdziesz tu, tak na przyszłość
    http://www.emiratesgroupcareers.com/english/Careers_Overview/cabin_crew/CabinCrewAssessmentDays.aspx

Co do samej rekrutacji w Warszawie, która odbyła się w sobotę. Było bardzo mało osób, oraz nie było Pani Agaty. Niestety tym razem nawet nie przeszedłem OD mimo, że poprzednio udało mi się dojść do ostatniego etapu AD.
    Trzeba próbować dalej 😉

dr.ejka
    Member

z tego co wiem to było ok. 50 osób, dziwne bardzo.. może jakiś niż, pogoda, wakacje miały wpływ, tego nikt nie wie 😀
    ktoś wie ile przeszło do FI?
    Raav, grunt to sie nie poddawać, zycze cierpliwosci 🙂

simo
    Member

Dzisiaj w Kraq około 120 osób albo i więcej. 2 rekruterki, jedna z Libii druga z Ukrainy. Masakra patrząc na ostatnią ilość osób w wawie. Jak widać nie ma reguły co, gdzie, jak i kiedy…

Raav
    Member

Czyli nadal bez Pani Agaty. Ciekawe czy wróci, czy teraz Polską będą zajmować się te dwie rekruterki.
    120 osób to i tak nie jest jakoś bardzo dużo, chyba standard jak na Polskę to ok. 100 osób.
    Simo, czyli rozumiem, że czekasz na telefon?:D

emileckaap
    Member

moze pani Agata ma urlop :D…. Simo dostales telefon? ja tak….. trzeba sie rejestrowac na tej stronie?

• This reply was modified 4 years, 3 months ago by  emileckaap.

lotniczka
    Member

Taki news dla niskich : nie można już stać na palcach kiedy dosięga się 212 cm (chociaż na stronie wciąż jest napisane ,że na tiptoes), można się po prostu tylko lekko naciągnąć 🙂

• This reply was modified 4 years, 3 months ago by  lotniczka.

Kotkiewicz
    Member

Czy ktoś wie, do której jest sens czekania na telefon?
    Pozdrawiam.

lotniczka
    Member

Do 16 , z jakiego numeru do Was dzwonili? Bo mam jakieś nieodebrane połączenie z obcego numeru i nie wiem czy to oni:)

clouver
    Member

Dzwonią z numeru stancjonarnego warszawskiego (22)

Raav
    Member

Możliwe, że ma urlop.

Miesiąc temu jeszcze można było stać na palcach, nie można jedynie robić “baleriny”, że staje się na czubkach palców.

Do której się czeka – zależy od ilości osób, po OD panie zwykle mówią do której będą dzwonić. Jak była Pani Agata i było ze 100 – 120 osób to mówiła żeby czekać do 17, ale były osoby które 10 minut po 17 dostawały telefon. Ktoś też powiedział że nie odebrał bo miał zajęte i rekruterki nagrały się na pocztę głosową.

Natomiast ta panie z Libanu i z Ukrainy powiedziały, że dzwonią dwa razy, jeśli nie odbierzesz to przepadło.

Wydaje mi się, że dzwonią po prostu z hotelowego telefonu.

Na stronie się nie musisz rejestrować, dopiero jak przejdziesz do FI to dostaniesz info że powinnaś się zarejestrować i co dokładnie zrobić. Na AD jeszcze nie trzeba.

• This reply was modified 4 years, 3 months ago by  Raav.

Meg
    Member

No to musze się pochwalić! Dostałam golden call!! Wylot mam 12 września..cholerka ale sie ciesze, aż uwierzyc w to nie mogę. Tak szybko to wszystko się dzieje.

15lipca miałam interview completed
    21 joining formalities in progress
    22 GC! 🙂

simo
    Member

Poda ktoś informację ile osób przeszło do FI z rekrutacji piątkowej z Krakowa. Thx 😉

emileckaap
    Member

28 🙂

Hej, czy ktoś wie kiedy będzie następna rekrutacja?

The topic ‘Emirates 2.02 Warszawa’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up