Enter Air

This topic contains 48 replies, has 34 voices, and was last updated by  Aviator 1 year, 10 months ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 49 total)
  • Author

Czy mógłby ktoś wypowiedzieć sie jaka panuje tam atmosfera aktualnie?

Magdalena
    Member

Witam!
    Mam pytanie odnośnie pracy w Enter Air. Chciałabym sie dowiedzieć ile mniej więcej tygodniowo odbywa sie lotów w sezonie i poza sezonem oraz jak często ma sie tzw “dyżury” i ile czasu wtedy jest na przygotowanie sie do rejsu jak zadzwonią 🙂 z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.

aneta
    Member

czy ktoś się wybiera w sobotę na rekrutację? ja się trochę waham, bo przeczytałam bardzo dużo złych opinii o Enter, a jak mam zmieniać dotychczasową pracę to tylko na stabilną, ponieważ mam kredyt hipoteczny 😛 może jest ktoś, kto się wypowie jak obecnie wygląda sytuacja w Enter? czy faktycznie dają umowę na czas określony, a potem wypad? (składałam na pracę niby stałą).

novotel
    Member

wszystko co przeczytałaś negatywnego to prawda, umowy dają nawet do listopada, a już w pierwszym tygodniu września mogą zadzwonić albo zaprosić do biura na dywanik, żeby usłyszeć jakie paszkwile na Ciebie napisali koledzy i out, a szefowa lubuje się w czytaniu bzdurnych raportów, mobbing na każdym kroku, po wizycie w biurze pościągają loty w grafiku i jesteś na lodzie, studentka czy nie nie ma róznićy, lepiej poszukać stabilnego zatrudnienia, szczerze odradzam

Aldona
    Member

Czesc !!!!! Teraz ja ! Enter Air od zawsze mi się podobał, baza w Warszawie, ładnie wyglądająca złoga i tak dalej. Jednak czytając opinie o tej linii chyba na prawdę jest coś nie tak, same złe opinie, złe opinie pasażerów. Byłam na jednej rekrutacji gdzie odpadłam, a teraz probuje jeszcze raz. Tylko, ze nie moge aplikowac na ich stronie bo moj e mail jest w bazie, a mozna to wysłać tylko raz. Przeciez ludzie chodzą po kilka razy nawet, czy juz jestem skreslona ? Czy moze nie ma czego załować za bardzo ? 😉

aneta
    Member

novotel, dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź, chyba jednak się nie wybiorę tam, bo szkoda czasu, jeśli tak jest! a pracowałaś dla nich może, czy wiesz to od znajomych? Aldona, spróbuj na innego maila, oszukaj system, tylko nie wiem czy jest sens się męczyć skoro enter jest taki nieuczciwy 🙂

Witam wszystkich 🙂 Czy jest może jakaś osoba studentka/student, która aplikowała na tego emaila: student_praca@enterair.pl? Do kogoś się odezwali? Jeśli tak to po jakim czasie? Z góry dziękuję Pozdrawiam Przemek

Madalena
    Member

Ja aplikowałam na ten e-mail ponad tydzień temu i nic. Wydaje mi sie ze do 2-3 tyg powinni zrobić rozeznanie w osobach i wysłać wiadomość do wybranych ;)) trzymam kciuki !

Madziu dziękuję za odpowiedź 🙂 Miejmy nadzieję, że do zobaczenia na pokładzie 🙂

Alexandra
    Member

Jak tam, zaproszono już kogoś? 🙂

Madalena
    Member

U mnie no answer… a u Ciebie Alexandra? ; ) Rekrutacja bedzie trwała jeszcze 3 tyg, tak piszą na ich stronie na fb.

Karolina
    Member

U mnie również brak odpowiedzi, ale skoro jeszcze 3 tygodnie, to rekrutacje dla studentów pewnie zaczną się dopiero w marcu. 🙂

Madalena
    Member

Pewnie tak 😉 Moja kol napisała do nich w tej sprawie i odpisali:
    “Pani Dominiko,
    Rekrutacja na studentów trwa – prosimy cierpliwość. Poszczególni kandydaci są informowani telefonicznie. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia – liczą informacje zawarte w CV (znajomość języków, pasja, doświadczenie, umiejętności).

Pozdrawiamy,
    EA”, ‘
    chyba tak sobie grają na czas ;d

Pozdrawiam

Karolina
    Member

W takim razie czekamy na telefon 🙂

hej, ja wlasnie dostałam maila o spotkaniu rekrutacyjnym za tydzień w sobotę w ramach rekrutacji na sezon letni, więc chyba już dają znać

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up