Foteczki ;)

This topic contains 5 replies, has 4 voices, and was last updated by  dolores 3 years, 6 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author

Czy ktoś w Was wie gdzie w Warszawie mogę zrobić zdjęcia całej sylwetki??
    Będę wdzięczna za podpowiedz 😀

veronique
    Member

Wydaje mi się,że w wielu miejscach 🙂
    Ja robiłam swoje przy pl Wilsona

No właśnie mam takiego farta, że w każdnym salonie fotograficznym do jakiego zadzwonie robią wielkie oczy i pytaja po cholere mi to 😀

veronique
    Member

Haha, znam to 😉
    Tak jak mówię, na pewno robią na ul. Słowackiego przy pl Wilsona. Na tej ulicy są dwa zakłady foto (po obu stronach ulicy) i w obu robią takie zdjęcia. W jednym tylko bodajże na białym, w drugim na szarym tle.

HeatherFly
    Member

Witam, mam nadzieję, że w dobrym miejscu zadaję to pytanie 😀
    Chodzi mi o zdjęcia (do CV, i na rekrutację). Czy można wysłać zdjęcia robione samemu, oczywiście nie jakąś starą komórką, zamazane i złej jakości 😀 tylko takie własnym aparatem i oczywiście na jasnym tle, czy uznawane są tylko te profesjonalne od fotografa? 😉 😉 Z góry dziękuję za odpowiedź 😀

dolores
    Member

Jeśli chodzi o zdjęcia to szczerzę polecam studio na ul.Grójeckiej 128/28 w Warszawie w pawilonach nad cukiernią Jotka.
    Pan bardzo kompetentny ,można umówić się telefonicznie na ustaloną godzinę.Zdjęcia oczywiście z retuszem z możliwością wydruku.
    Polecam
    adres: fotogrojecka.pl

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up