GULF AIR – WARSZAWA – 08.01.2014

This topic contains 143 replies, has 42 voices, and was last updated by  ewka_stewka 4 years, 7 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 144 total)
  • Author

Traveler
    Member

Linia lotnicza GULF AIR z bazą w Królestwie Bahrajnu poszukuje kandydatów na członków personelu pokładowego. Proszę o uważne przeczytanie całego ogłoszenia.

Planowany termin rekrutacji to 08.01.2014 (ŚRODA). Rekrutacja odbędzie się w WARSZAWIE.

Szczegóły dotyczące dokładnego miejsca oraz godziny rekrutacji zostaną podane na zaproszeniu wysłanym tylko do wybranych kandydatów.

Więcej szczegółów zostanie podanych na samej rekrutacji, gdzie kandydaci będą mieli możliwość zadać dowolne pytanie skierowane do osób rekrutujących oraz przedstawicieli linii lotniczej.

WYMAGANIA:

• Wiek to ukończone 21 lat – wymagane do rozpoczęcia procesu wizowego
    • Ukończona szkoła średnia – posiadanie dyplomu/świadectwa
    • Miminalny wzrost to – 158 cm – wymagane do efektywnego zastosowania sprzętu awaryjnego w samolocie
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Proporcjonalna budowa ciała oraz mila aparycja
    • Podstawowa umiejętność pływania
    • Chęć przeprowadzenia się do Królestwa Bahrajnu

OFERTA:

Przewoźnik oferuje następujące zarobki (podane stawki są kwotami netto, podane w walucie polskiej na potrzeby tego ogłoszenia):
    • Podstawa (wypłacana zawsze, bez względu na ilość godzin spędzonych w pracy) – 2400 PLN/mies w trakcie szkolenia plus 24pln dodatku żywieniowego/ dzień
    • Wzrost podstawy do 2750 PLN/mies po ukończeniu szkolenia.

Dodatkowe stawki:

• 64 PLN / dzień pracujący
    • 12 PLN / h nalotu

Dodatkowo GULF AIR zapewnia w pełni darmowe:

• Zakwaterowanie – w pełni wyposażone, umeblowane, klimatyzowane mieszkania. Mieszkania 2-3 osobowe z oddzielnymi sypialniami, zwykle również z oddzielnymi łazienkami. Opłacona woda, gaz, prąd, telefon stacjonarny.
    • Transport – darmowy dla wszelkich czynności służbowych, również w trakcie szkolenia.
    • 36 dniowy płatny urlop (podstawa w wysokości 2750PLN/mies)
    • Pełne ubezpieczenie zdrowotne
    • Ubezpieczenie na życie
    • Raz do roku przelot do miejsca zamieszkania i z powrotem na koszt GULF AIR
    • Okres próbny – 90 dni od momentu ukończenia szkolenia
    • Okres wypowiedzenia umowy – 30 dni po ukończeniu okresu próbnego
    • Zapewnione pełne umundurowanie
    • Zorganizowanie procesu wizowego oraz transportu do miejsca podjęcia kontraktu na koszt Gulf Air
    • Kontrakt 2 letni z możliwością przedłużenia
    • Pomoc w zorganizowaniu dokumentacji po podjęciu pracy (ubezpieczenia, konta bankowe itp.)

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie swoich CV w języku angielskim z aktualnym zdjęciem.

APLIKUJ TERAZ

Emaile prosze tytułować imieniem i nazwiskiem + GULF AIR przykład: Agata Kowalska GULF AIR

W danych kontaktowych proszę umieścić nr telefonu oraz adres email. Proszę nie czekać z wysyłaniem swoich aplikacji do ostatniej chwili.

Zaproszenia na rekrutację będą rozsyłane po dacie 23.12.2013 w odstępach 2-3 dniowych.
    Osoby poważnie zainteresowane pracą proszę mieć na uwadze, że wymagany będzie paszport oraz kilka zdjęć paszportowych i ksero dokumentów. Dokładna lista dokumentów zostanie podana w zaproszeniu. Proszę wstrzymać się z robieniem zdjęć, gdyż dokładne warunki jakie zdjęcia są potrzebne oraz w jakiej ilości, zostaną przedstawione później tylko wybranym kandydatom.
    W aplikacji proszę wysyłać jedynie CV + Zdjęcie.

Aplikacje bez zdjęcia, telefonu kontaktowego, emaila, klauzuli lub w języku innym niż angielski będą rozpatrywane negatywnie – proszę sprawdzić przed wysłaniem, czy aplikacja zawiera wymagane informacje.
    Prosimy o nie wysyłanie listu motywacyjnego.

Rekrutacja organizowana jest przez agencję MECCTI – co wiąże się z opłatą rekrutacyjną, w przypadku jeśli kandydat pomyślnie ukończy cały etap rekrutacji oraz zgodzi się na podjęcie pracy dla Gulf Air.
    Wzięcie udziału w rekrutacji oraz jej ukończenie jest w 100% darmowe.
    Zachęcamy do powiadomienia znajomych o rekrutacji.

• This topic was modified 4 years, 9 months ago by  Traveler.

MauaMee
    Member

To ja zacznę standardowo: Elor, miałeś okazje rekrutować do tych linii? Jak wyglada rekrutacja? Tak ogólnie, czego można sie spodziewać 😉

Kasia
    Member

generalnie zarobki wydaja sie mega niskie w porownaniu do innych linii z regionu…

Em
    Member

czy orientujecie się może, czy rekrutacja do GULF AIR trwa jeden dzień, czy tak jak np. w przypadku Emirates, dzień 1 -open day, dzień 2 -assessment, a potem jeszcze final interview?

Inactive
    Member

Znowu baza w państwie z grupy GCC i znowu odebrana szansa przez bliznę na płucach 🙁
    Dziewczyny, zanim zdecydujecie się rzucić wszystko dla pracy w jakiejkolwiek linii w którymś z krajów Zatoki Perskiej, zróbcie sobie prześwietlenie klatki piersiowej. Zaoszczędzicie sobie ewentualnych rozczarowań.

izza
    Member

Em, Rekrutacja trwa 1 dzień.

Em
    Member

@izza -dzieki za info 🙂 a mozesz powiedziec cos wiecej? warto tam aplikowac?

Arek
    Member

Paula co masz na myśli pisząc grupę państw GCC?

izza
    Member

hehe wiecej informacji w sumie nie posiadam ale mysle ze aplikowac warto, pojechac na rekrutacje tez, chociazby zeby sie przekonac na własnej skórze jak to wyglada, jak nie pojedziesz i nie zobaczysz, to pózniej mozesz zalować ze chociaz nie spróbowalas. no ja jade to juz wiem na pewno 🙂 moze tym razem sie uda 🙂

Inactive
    Member

GCC (Rada Krajów Zatoki Perskiej) obejmuje Bahrajn, Kuwejt, Oman, Katar, Arabię Saudyjską i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Mają restrykcyjną politykę wizową, deportują każdego z blizną poswoistą na płucach. Mówię o tym, ponieważ możecie być nieświadomi przebytej choroby, tak jak było w moim przypadku. Miałam pracować dla Etihad Airways w Abu Dhabi, ale zostałam deportowana do Polski niemal z dnia na dzień, co było dla mnie szokiem. Okazało się, że w przeszłości miałam ukrytą gruźlicę, która sama się wyleczyła i o której nie miałam pojęcia. Jednak blizna pozostanie na zawsze i dlatego nigdy nie będę miała szansy na pracę w tych krajach.

Traveler
    Member

Nie robiłem dla nich rekrutacji do tej pory, nie wiem jak ona przebiega.

Z tego co wiem ma trwać 1 dzień 🙂

Co do postów Pauli, to ma rację. Dziwne, że Etihad nie wymagał x-raya z opisem w Polsce, gdyż pod tym właśnie kątem robi się te prześwietlenia, blizny, zniekształcenia i zmiany na płucahc sercu, cienie itp.

Przykro mi, że tak wyszło.

W Gulf Air kasa nigdy nie powalała. Jednak i z tego idzie coś odłożyc. Życie jest tańsze jak w Dubaju, maja całkiem fajną siatkę połączeń. Mieszkanie jest za free więc jak ktoś nie przeje i nie przebaluje całej pensji to kaske odłoży.

Zarobki są nieco niższe niż aktualnie w Qatar Airways… gdzie aktualnie średnio zarabia się ok 6tys pln na rękę.

Dodam, że Gulf ma limit zatrudnienia 30 osób, więc jak zwykle powinno być w miarę łatwo się dostać.

Aha i oczywiście zniżki ID90, ID50, ID10 dla pracownika, znajomych oraz rodziny (jest jakas lista gdzie mozna wpisać) na trasach gulf airu oraz linii kooperujących.

Nie wiem jakie to linie trzeba poszukać w internecie.

• This reply was modified 4 years, 9 months ago by  Traveler.

Inactive
    Member

Dzięki, Elor. Mimo wszystko cieszę się, że miałam okazję być tam chociaż chwilę, zdążyłam przebyć prawie całe szkolenie, a to bardzo cenne doświadczenie 🙂

Jednak w tym wypadku jest inaczej bo musicie ponieść opłatę rekrutacyjną. Ja nic nie straciłam. A tak poza tym, na Waszym miejscu bym próbowała, nie zastanawiajcie się za dużo 🙂

• This reply was modified 4 years, 9 months ago by  Inactive.

Traveler
    Member

Jeśli taka sytuacja wyniknie, opłate zwracamy w 100%. Co nie zmienia faktu, że w miarę możliwości dostając się gdziekolwiek warto sobie zrobić podstawowe badania.

Zanim poszedłem na rekrutację do Emirates zrobiłem komplet badań dla siebie. By sobie ewentualnego strasznego rozczarowania zaoszczędzić później.

Em
    Member

a ile wynosi opłata rekrutacyjna? 🙂

Inactive
    Member

Czyli agencja jest w porządku 🙂 Tym bardziej bym się nie zastanawiała.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up