Personel pokładowy – PLL LOT

This topic contains 492 replies, has 157 voices, and was last updated by  Barbara Nocun 2 days, 5 hours ago.

Viewing 15 posts - 376 through 390 (of 493 total)
  • Author

Paulina
    Member

a ja mam pytanie kiedy wysyłałyście zgloszenie? Ja dopiero przedwczoraj więc nie mialam szans dostac sie na jutrzejszą rekrutacje

augmagda
    Member

Jutro 15:30, do zobaczenia! 🙂

Paulina
    Member

Dziewczyny, dajcie znac jak bylo jak juz bedziecie po 🙂

Dostałem dzisiaj wiadomość z pracuj.pl o otwarciu mojej aplikacji. Czy ktoś dostał dzisiaj zaproszenie na rozmowę, czy na razie tylko otwierają aplikacje?

marta
    Member

a Michał kiedy wysłałeś do nich swoją aplikacje?

W zeszła środę a w piątek otworzyli. Zaproszenia nie dostałem. A ty Marta?

Paulina
    Member

Ja nawet nie dostałam info o otwarciu aplikacji…

frousie
    Member

z tego co czytałam przy poprzednich rekrutacjach ludzie dostawali telefony nawet, gdy im się nie wyświetliło info o otwarciu, do niektórych dzwonili też po 2 miesiącach od wysłania

Paulina
    Member

tak, widziałam właśnie i tym sie pocieszam 😉

marta
    Member

ja wysłałam jakoś 25 kwietnia i też nie dostałam nawet informacji o otwarciu 🙁

Też nie dostałam żadnej odpowiedzi. Może rzeczywiście dzwonią później? 🙂
    Czy ktoś jest z Warszawy?

Paulina
    Member

Dopóki nikt nie ma odpowiedzi to nie ma się co martwić:D ja jestem z warszawy

Masz już jakieś doświadczenie? 😉 jak u Ciebie z językami? Ja jestem całkowicie zielona, jeśli chodzi o rekrutacje. Nigdy nie próbowałam i zastanawiam się jak to rzeczywiście wygląda i czy jest tak strasznie jak opisują 🙂

Paulina
    Member

Nie mam doswiadczenia. Angielski znam calkiem niezle, ale nie jakos super 😀 troche włoski.
    Rekrutacja podobno nie jest straszna. Mam nadzieję, że same się o tym przekonamy 🙂

Paulina
    Member

Jeśli chodzi o jezyki to slyszałam, że przy poprzedniej rekrutacji była możliwość zaliczenia angielskiego w późniejszym terminie.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up